Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a tinderen...

Mennyire jellemző a tinderen a 28-40es korosztály(férfiak), akik ...?

Figyelt kérdés

már komoly kapcsolatot keresnek, nem csak digidugit, vagy kalandokat? Aki használta\ja mennyire találkozott ilyen férfiakkal?

Én még sosem hasznàltam, nem tudom, hogy érdemes lenne regizni, vagy próbálkozni ott, emiatt kérdezem. :)


2022. aug. 4. 14:41
1 2
 1/11 Hellmano válasza:
digidugit
2022. aug. 4. 14:45
 2/11 anonim válasza:

A nők azt fogják írni, hogy csak digidugis pasikkal találkoztak onnan. És nem is hazudnak. Valóban csak velük találkoznak.

Viszont elárulom, hogy vagyunk ott (ilyen szempontból) normálisak is. Ismerősömnek is jött össze onnan, nem olyan nagy ritkaság ez. Csak annyi, hogy ugye ezek a rendesebb srácok inkább csak olyan szürke, átlagos, az utcán szembejövős kinézetűek, meg hát nem pózolnak motorcsónakon, víz alatt búvárkodva, bungee-jumpingolva, mert ők nem csinálnak ilyen izgi dolgokat.

Szóval igen. Vagyunk fent komoly kapcsolatot akaró férfiak, de nem lesz egyszerű megtalálni bennünket (elárulom: a tinder sem segít benne).

2022. aug. 4. 14:50
 3/11 anonim válasza:
Pl én is, de én sem tűnök ki a tömegből a jóképűségemmel, meg a nagy dumámmal. :D
2022. aug. 4. 14:57
 4/11 anonim válasza:
40 -es pasi vagyok nem vagyok fent és nem digidugit keresek. Szex re is igényem van sajnos rendszeresen, de női társaságra még inkább igényem lenne. Majd regisztrálok már én is de nem fűzök hozzá sok reményt... Belefáradtam az online keresgélésbe hogy 100 levélből 2 -re jön valami nyúlfaroknyi válasz...
2022. aug. 4. 15:04
 5/11 anonim válasza:
A Tindert nem használom, más társkeresőket igen. Az eredmény gyakorlatilag nulla, tanult vagyok, viszonylag normális külsővel, de kb. szóba sem állnak velem. Megjelölések után csak pár esetben kaptam visszajelölést, de amikor írtam az illetőknek, még csak válaszra sem méltattak. Az egyik legmeglepőbb eset Badoo-n történt, egy egyedülálló, kétgyerekes anyukával próbáltam ismerkedni, írtam neki, de csak egy rendszerüzenet jött, hogy "X. Y. nem akar veled beszélgetni". Őszintén szólva belefáradtam, szerintem a nők csak a "jópasikra" csorgatják a nyálukat a neten, nem igazán látom értelmét annak, hogy még fizessek is azért, hogy a nagy semmit kapjam cserébe.
2022. aug. 4. 15:26
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ettől függetlenül megpróbálom majd, hátha...:)

2022. aug. 4. 19:45
 7/11 anonim válasza:
Jó! Próbáld a digidugit
2022. aug. 5. 00:23
 8/11 anonim válasza:
Sokan vannak, köztük én is, de már nem használok tindert mert egy rakás szar mint kb az összes társkereső 😀
2022. aug. 5. 16:04
 9/11 anonim válasza:

Hát 100 ból 90 pasi biztos azzal kezd, saját tapasztalat. Esetleg olyan képet tegyél ki, ahol egyáltalán nem vagy kirívó. És akkor tuti ismerkedés céljából írnak rád.


Vagy ha normális, de a 10.mondata az, hogy mikor szexelték utoljára, vagy épp hogy szereted, akkor lehet neki mondani, hogy majd az első randi után megsúgod a fülébe elköszönéskor :D


És akkor talán érdekesebb lesz a dolog, nyugodtan el lehet nekik mondani, hogy nem vagy prűd, de nem ez az elsődleges amiért felregisztráltál.


Aki normális, az úgyis meg fogja érteni, és talán még értékelni is fogja.


Akinek meg utána nem leszel érdekes, az meg így járt 😅


Illetve irányítsd a beszélgetést, érdeklődj. Mikor én ks kezdő voltam, sokszor beleesten abba, hogy kicsit uncsi lett a beszélgetés, és amiatt jött fel esetleg a +18-as téma.


Sok sikert az ismerkedéshez! 😊

2022. aug. 5. 16:37
 10/11 Hellmano válasza:
És mi lenne, ha te meg dugidigit keresnél? És, akkor a fordítottja lehetnél azoknak a férfiaknak, akiket említettél :D
2022. aug. 5. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!