Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a tinderen...

Mennyire jellemző a tinderen a 28-40es korosztály(férfiak), akik ...?

Figyelt kérdés

már komoly kapcsolatot keresnek, nem csak digidugit, vagy kalandokat? Aki használta\ja mennyire találkozott ilyen férfiakkal?

Én még sosem hasznàltam, nem tudom, hogy érdemes lenne regizni, vagy próbálkozni ott, emiatt kérdezem. :)


2022. aug. 4. 14:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
#9 Ebben igazad van. Havonta 1 nőbe ha belefutok, akivel értelmesen el lehet beszélgetni. És ez nem az én hibám, bár az lenne, akkor tudnék rajta segíteni. Eszméletlen unalmasak. Írok 3 bővített mondatot, feldobok több témát, erre a válasz: aham, dettó, és te?, szerencsés esetben odavág hozzád valami tőmomdatot. 2 ilyen után automatikusan offolom őket már, mert ha megfeszülök sem lesz az ilyenekből semmi.
2022. aug. 5. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!