Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha egy...

Mit csináljak akkor ha egy lány folyamatosan flörtöl velem de a lánynak van pasija viszont én tetszem a csajnak és tudja hogy nekem is ő?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 01:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az ilyenek csak egy dologra jók: ürítésre. Viszont ott van az a veszély, hogy a faszija pépesre ver. Amúgy ha ismered a pasiját, akkor mondd meg neki, hogy mit csinál a kedves barátnője, biztosan örülni fog.
2022. szept. 10. 19:40
 12/13 Pretorius25 válasza:
Kérdés hogy hisz e neked a pasija... Mert mi van ha a pasi a nőjének hisz, és a megrágalmazásért úgyszintén pépesre ver?
2022. szept. 10. 20:55
 13/13 anonim válasza:
11# ne mondja el a pasinak, ha az erősebb, vagy egy szinten vannak. Én elmondtam és elég nagy verekedés volt belőle a csaj meg utána röhögött rajtunk, mert nekem a bordám tört neki meg kiesett egy foga meg az orra repedt. Totál nem érte meg. A csajt hanyagold, ezek a fajták a legundoritobbak. Csak hagyd, ne is dugd meg, mert aztán még ha belé is szeretsz akkor mindenhogy szar lesz. Ne aggodj, ezek a nők nem szoktak boldogok lenni. Max annak látszanak, vagy egy ideig azok, utána jön a boldogtalanság. Tudom miről beszélek :))
2022. szept. 11. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!