Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni pedig fáradt...

Nem tudok aludni pedig fáradt vagyok, ásítozok, közben meg a lábam folyamatosan vergődik mintha tele lennék energiával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben a heti szükséges 56 óra felét sem sikerült aludnom. Többször voltam fenn 24+ órákat mert egyszerűen nem tudok elaludni. Most is reggel 5kor keltem tegnap és itt vergődök az ágyban nem tudok elaludni. Melatonint és Valeriánát próbáltam nem segítettek. Mit csináljak, hova forduljak? Feszült vagyok folyamatosan és semmire nem tudok koncentrálni.
2022. júl. 26. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Voltál már orvosnál?
2022. júl. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz fordultam, ő javasolta a gyógynövényes cuccokat.
2022. júl. 26. 02:27
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Oh, értem, ha a gyógynövény sem működik, szerintem komolyabb helyre kéne menni mielőtt még ennél is rosszabb lenne.
2022. júl. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz vagy pszichiáterhez? Vagy esetleg alváslaborba? Az a baj úgy érzem a háziorvos nem igazán veszi komolyan a problémám, és biztos neki kéne beutalni ilyen helyekre.
2022. júl. 26. 02:33
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: előbb azt próbáld ki, hogy sokáig fix időpontban fekszel le és kelsz fel, tartva 8 órás időtartamot.

A 24 órás fentlétek a bioritmust megviselhették.


Ha nem rendeződik, alváslabort felkereshetsz.

2022. júl. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esetleg stresszes időszakod? Nekem is ez van, hogy 2-3 órákat alszom éjszakánként. Fáradt vagyok folyamatosan, de az agyam kattog és nem tudok aludni.
2022. júl. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Youtube-n keress autogén tréninget, relaxációt és kezdj gyakorolni.
2022. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Én amikor voltam egy pszichológusnál, annyiban segített hogy jobban érezzem magam, lehet hogy picit nyugodtabban is tudtam aludni, de nem biztos, szerintem nem lenne hátrány megnézni.
2022. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jarj kocogni. A gyoker orvosok nem segitenek csak tonkretesznek
2022. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Melatonin spray segíthet.
2022. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!