Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hatalmas undort érzek a...

Hatalmas undort érzek a lányok iránt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalodtam lanyok teren. Mindig tolem nyomorekabbakkal alltak ossze. Velem meg bezzeg senki,es nem tudom miert. Mi baj lehet velem?


De meg ha azt mondanam,hogy kivul vagy belul jobbak lennenek tolem azt mondom oke,de semmivel sem. Semmi stilusuk vagy kinezetuk nincsen megis becsajoznak,az ilyen meg semmi.En meg ezen toprengek allandoan,hogy mas mitol lenne tolem jobb/tobb?


De tenyleg,edzek rendszeresen,adok magamra,magas vagyok,oltozkodesemre figyelek es a megfelelo higeniara. Belul is probalom magam fejleszteni,igyekszek jobb lenni(ferfiasabb,rugalmasabb,batrabb stb) normalisan viselkedek es mindenkivel jol kijovok,lehet akarmilyen gazdag,szegeny,drogos,uri,bunozo,bekepzelt vagy hivatalos szemely.


Szoval sok mindenkivel joba vagyok es kedvelnek engem. De hiaba,a lanyok semmibe neznek,egy kobor kutyara kulonben tekintenek.


Adok magamra kulsoleg,belsoleg,igyekszek a legjobbat kihozni magambol,erre meg inkabb olyan alpari,bekepzelt,rosszindulatu csoves trogerekkel jonnek ossze,hogy a hajam all kette,raadasul azoknak sincsen semmi stilusuk vagy kinezetuk. (Nem mintha tokeletes lennek)


Most oszinten,mi kell a lanyoknak,mi nem jo bennem? Mas mi miatt tobb/jobb tolem? Ez miatt én meglátok egy lányt már elkap az ideg és inkább bunkó meg flegma leszek vele azért is.



2022. nov. 19. 01:36
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Mutimá' nekem a te képedet először. Ha szêp vagy, elküldöm neki.
2022. nov. 19. 06:31
 12/34 anonim válasza:
#10 miért dobnám ki? Évente pár alkalommal használom és ennek semmi köze az ismerkedéshez
2022. nov. 19. 06:32
 13/34 anonim válasza:
Évente? Inkább hetente! Ne akard már elhitetni magadról, hogy ártatlan kislányka vagy. Mindegyikőtök perverz, csak titkolja.
2022. nov. 19. 06:34
 14/34 anonim válasza:
Azt gondolsz, amit akarsz. Én lemegyek partyzni és akár 10 sráccal is kavarhatnék egyszerre, míg te itt trollkodsz és vergődsz gyk-n.
2022. nov. 19. 06:40
 15/34 anonim válasza:
Szerintem hazudsz. Én meg nem trollkodom.
2022. nov. 19. 06:44
 16/34 anonim válasza:

Nem az a kérdés, milyen ember vagy... illetve az is, mert hát kérdésed alapján borzasztóan felszínes, a legkevésbé sem kedves.


Na, de arra gondoltam, nagyon nem mindegy, hogyan közelítesz, ismerkedsz.

2022. nov. 19. 06:50
 17/34 anonim válasza:
Tipikus incel duma. Ők vannak meggyőződve róla, hogy istenek, mindenki más meg hülye, és minden nő idióta, amiért nem velük áll össze. Sőt, egy idő után arról is meggyőzik magukat, hogy ez gyilkolásra jogosítja fel őket.
2022. nov. 19. 07:19
 18/34 anonim válasza:
nekem is mutizol képet?:)
2022. nov. 19. 07:38
 19/34 anonim válasza:
Ne haragudj "mutika". Már megbántam, hogy megbántottalak. Legyen szép napod! 😌😘
2022. nov. 19. 08:03
 20/34 anonim válasza:
Mert látszik rajtad, hogy csak megjátszod magad, közben te vagy a nyomorék nem mások. 🤷‍♀️
2022. nov. 19. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!