Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet valòsíta...

CHRISS2 kérdése:

Szerintetek meg lehet valòsítani ??

Figyelt kérdés

Szeretnék egy közösséget kialakítani

Egy közösségi életre gondoltam valahol a természetben, vagy valami ilyesmi, ahol nem számít ki vagy,csak élvezzük az eletet közösen. sajàt szabályokkal mindent saját magunknak meg teremtve szerintetek működhet? Vannak akiket érdekell az ilyesmi?



2022. nov. 29. 17:48
 1/8 anonim válasza:

Megnezted A part cimu filmet DiCaprioval a foszerepben? :')


Meglehet valositani viszont nagyon sokfele embert kene osszevalogatni, hogy gondok nelkul mukodjon.

2022. nov. 29. 18:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam még de mindjart meg nézem köszi! Igen én is úgy gondoltam de szerintem csak kicsiben kéne kezdeni először pár ember, aztán toborozni olyanokat akik nyitottak! És ùgy bővűlni minnél nagyobbra
2022. nov. 29. 18:06
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy kepzeltem hogy

Közös erővel

Ki alakítanánk yurtákat

Aztán saját élelmiszer termesztés

Közös programok

El felejtve minden mostani szabályt

Teljesen el lehetetlenítenek minket a fejesek , minden csak ő értük van De értünk az átlag emberekért ki lessz? Senki!!!


Miért ne élhetnénk úgy ahogy mi szeretnénk ? Boldogan és mindenfele elmebeteg szabályok nelkul

Itt mindenki a saját maga ura lenne !

Csak élvezni kellene azt amit kaptunk

És felhőtlenül meg teremteni magunknak azt amire vagyunk személytol függően .

Mindenki a saját maga boldogságát, és vágyait kovácsolhatna magának a közösségben



Csak már mindneki meg szokta az átlagos életet, és senki nem mer kilépni a komfort zonajabol és tuti egyedül leszek ezzel az ötlettel .

2022. nov. 29. 18:13
 4/8 anonim válasza:
TB-det hogy fizeted?
2022. nov. 29. 19:27
 5/8 anonim válasza:
Amúgy tényleg jó lenne egy ilyen, én már ott tartok, hogy egy repülőgép szerencsétlenségben reménykedek, melynek következtében hónapokra egy lakatlan szigetre kerülök 😅😅
2022. nov. 29. 23:43
 6/8 anonim válasza:

Illúziónak jó max. A valóság az, hogy mindig egy másik rendszertől fogsz függeni, még akkor is, ha lakatlan szigetre költözöl. Minimum szövetkezned kell más országgal, akinek nyilván lesznek feltételei, amik neked nem fognak tetszeni.


Nem tudod megvédeni a saját közösséged. Háború.


Nem tudsz mindent előállítani, amire szükséged van. Gyártás és termelés.


Nem tudsz saját kórházat csinálni szakemberekkel. Beteg leszel mc douglesz...


És sorolni lehetne az okokat tovább. Felejtős. Max annyit tudsz, hogy egy kis közösséget csinálsz falu szinten, de az egy alrendszer lesz csak, nem különálló az országtól.


Nem is logikus amúgy, mert ha csak a puszta életbenmaradást veszed tényezőként, máris bukta. Nézd meg hány ország tudja egyáltalán egyedül önmagát megvédeni... Nem sok, pedig sok millióan vannak. A legtöbb szövetségre kényszerül, mert kicsi vagy gyenge csóró közösség. Mindig ki leszel szolgáltatva. Tehát értem, hogy nem tetszik, de nem tudsz burokban élni, mint a mamiban.

2022. nov. 30. 14:26
 7/8 K.O. válasza:
en is ilyet akarok, csak fogalmam nincs hogy lehetne ezt elkezdeni.. foleg hogy senkiben nem bizok.. amugy még mukodne is a dolog, mert igy vegulis egymasert "dolgoznank"-tennénk, de lennenek buktatok.. ossze lehetne szedni minden teruletrol embert nem is azzal van a baj, mert sokan gondolkodnak igy halistennek, meg mindenki ert valamihez pro szinten, de ott van pl egy baleset, hiaba van a kozossegben a legjobb orvos vagy stb, ha egy baleset miatt mondjuk elveszitjuk mar csak az egyiket is, akkor borul minden.. még ha csak egy darabig is, de onnantol meg van fogva mindenki es itt jon az hogy tleg ra leszunk szorulva a kulso segitsegre es hát nem tudom, hatalmas kozossegre lenne szukseg.. hatalmas osszefogasra.. amitol mar szinte lehetetlen az egesz..
2022. dec. 4. 07:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ja ez tényleg problémás lenne, De semmi sem lehetetlen Ha meg próbáljuk le dönteni a falakat akkor meg lehet mindent valósítani. csak nyitottnak kell lenni aztán ügyködni közösen a kivitelezésen, Ha szeretnél 7-es beszélgetni erről írj PM-et.
2022. dec. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!