Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, segítsünk...

Fiúk, lányok, segítsünk egymásnak: aki külföldön dolgozik, és van kedve, legyen szíves írja meg, melyik országban él, mivel foglalkozik, azt mióta csinálja, és mennyit tud vele keresni?

Figyelt kérdés
Természetesen már csak magam miatt is kiírtam volna a kérdést, mivel nagyon érdekelnek az ilyen dolgok! De azért hátha másoknak is segítség, és inspirálóak, motiválóak lehetnek, amiket írtok, mert reményt adhat annak, aki itthon nem találja a számításait, és ráláthat kicsit külföldre..és természetesen bármi mást is írjatok nyugodtan, úgy mint pl. szerintetek milyenek az emberek azon a helyen, ahol éltek, szóval milyen ott az élet, jártok-e vissza M.o.-ra, terveztek-e ott maradni úgymond életetek végéig (pl. nyugdíjasan is), vagy bármit, Rátok van bízva. ;)

2022. dec. 20. 19:39
1 2
 11/13 anonim válasza:

"Mi értelme úgy élni, hogy a legtöbben szomorúak, ingerültek, arrogánsak, utálják a másikat, és még sorolhatnám..sokszor látom ezt, sajnos. 3 országban éltem ezelőtt..."


Hadd kérdezzem már meg kíváncsiságból, hogy melyik országokban éltél és Magyarországon belül hol (Bp / vidék)?


Csak azért kérdezem mert nekem ellentétes a tapasztalatom, Svédországban éltem és olyan gyász embereket az életemben nem láttam, egy temetésen vidámabbak Magyarországon. Németország és Anglia 1 fokkal jobb de azoktól sem ájultam el, a nagyátlag letargikus. Egyedül ténylegesen tapintható és sokkal jobb hangulatú, vidám emberekkel Olaszországban és Spanyolországban találkoztam.


Viszont ilyen különbséget Magyarországon is tapasztalok, ha átutazóban mentem egy vidéki faluba tényleg halálközeli a hangulat de például a III. kerület hegyoldali része ahol most élek teljesen vállalható, pozitív emberekkel vagyok körülvéve és én magam is stabil csávó vok.

2022. dec. 22. 17:02
 12/13 anonim válasza:
A svájciak irigyek, kárörvendöek, lenéznek minden más nemzetet, utálják a jókedvet, hidegek egymáshoz. Ide kijössz, dolgozol pár évet, összegyüjtöd a pénzed és elhúzol.
2022. dec. 30. 02:10
 13/13 anonim válasza:

Nem csak a svájciak az észak-európaiak is, a sok iq light magyar meg írja hogy: hú Svédország így jó hely meg úgy meg nincs korrupció... jahh csak épp olyan a hangulat mint a temetésen egymást sokkal jobban utálják a svédek mint a magyarok.


Spanyol, olasz és latin-amerika az igazi jó hely ahol valódi vidám emberek élnek egy átlag németet és angolt is a bánat verdesi

2022. dec. 30. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!