Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magányosnak tehetetlennek...

Magányosnak tehetetlennek érzem magam. Mit javasoltok??

Figyelt kérdés

Munkahelyemen is egy műszakban egyedül vagyok egésznap szólni sincs kihez. Más üzemekben vannak emberek (3-4 ember) de restellek átmenni hozzájuk kicsit társaságban lenni, nem szeretném őket fel tartani nyakukon lógni és sajnos egyébként se vagyok egy dumagép úgy érzem hogy ha átmennék se tudnék társalogni ha ők nem adnak valami témát. Egyébként se vagyok velük egy korosztály.


Barátnő, feleség terén se vagyok igazán toppan. Itt is az a probléma hogy nem tudok kezdeményezni nem vagyok egy beszélős barátkozós típus hiába is szeretnék.


Bosszant hogy itt vagyok 30 éves komolyabb kapcsolatom nem is volt ami volt is iskolás időkben volt régen de az se komoly. Lassan az időből is kifutok jó lenne találni egy társat de egyszerűen be vagyok zuhanva napról napra csak vagyok.


Mit javasoltok mihez forduljak mit csináljak?

Gondolkodtam már hogy el kellene menni valami szakemberhez (pszichológus) elbeszélgetni de szégyellem elmenni oda is elmondani problémám. Egyébként se tudom hogy tud e érdemben segíteni rajtam.



2022. dec. 28. 18:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Munkahelyen munka is elvétve van sajnos (karbantartás ha valami esetleg elromlik az üzemekben megjavítani) úgyhogy a munka se köt le egy kicsit hogy elterelje a figyelmem a problémáról. Arról nem is beszélve hogy munka nélkül a munkaidő is nagyon hosszú egyedül a négy fal között!
2022. dec. 28. 18:26
 2/14 anonim válasza:
Figyelj, mi a legrosszabb mi történhet ha emberekhez szólsz a munkahelyeden? Nem nagyon beszélnek veled? Nem kell ettől tartanod, menj és kérdezgesd őket, te is mesélj magadról, a munkáról, bármiről.
2022. dec. 28. 18:51
 3/14 anonim válasza:
Én most nem keresek párkapcsolatot, de ha ennek ellenére szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.
2022. dec. 28. 19:03
 4/14 anonim válasza:
Járj könyvtárba. Vagy íratkozz be egy túrázó csoportba. És beszélgess...
2022. dec. 28. 19:03
 5/14 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok.


Könyvtárba minek mennék.


Ott üljek minden nap 1 órát, mint valami pók, hogy hátha valaki a hálómba esik. :d


36F

2022. dec. 28. 19:16
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj mint írtam nem vagyok egy bőbeszédű én témát felhozni nem igazán tudok. Azt meg hogy lemegyek és csak állok és nézek ki a fejemből nem szeretnék. Ha éppen le is mennék egy fél órát ott van az ember és ha tud is miről beszélgetni akkor is a munkaidő hátralévő idejében mit csináljak nem köt le semmi, munka nem nagyon van (ritkán egy kicsi), ha nekik dolguk van hátrálni nem akarom.

Lehet munkahelyet válltani de ettől is félek, hogy az vajon milyen lesz? Ott se biztos hogy jó lesz be tudok illeszkedni lesz olyan társaság ahol jó nekem. Mostani munkahelyen környékemen a legjobb a pénz máshol nem adnának ennyit vagy menni kellene messzebbre az idegenségbe. Tudom nem minden a pénz de ha csak a munkahelyen lenne rossz a helyzet akkor megérteném.


Az utóbbi években nem történik velem semmi nem járok sehova csak munkában illetve otthon vagyok így a semmiről nehéz beszélni.


Munkahely csak a történet egyik oldala ott vannak az otthoni dolgok is. Szeretnék barátnőt, feleséget, családot tartozni valakihez már így 30 évesen tartok az eddigi társas életemből kiindulva hogy egyedül fogok maradni. Szüleim már régen elváltak édesapámmal élek de ő sincs örökké. Ha ő vele történne valami otthon is egyedül lennék nem várna senki haza.


Az a baj nincs is kivel és szégyelleném is megbeszélni bárkivel is ezt a problémát. Fogalmam sincs hogy másszak ki ebből a dologból mibe tudnék kapaszkodni mit volna jó tenni.

2022. dec. 28. 19:27
 7/14 anonim válasza:
melyik megyében laksz?
2022. dec. 29. 12:58
 8/14 anonim válasza:
Márpedig el kellene járni emberek közé. Minél tovább folytatod ezt az életmódot, annál nehezebben fogsz közelíteni valaki felé. Ha kimozdulnál otthonról és néha elmennél boltokba, csak úgy nézelődni, vagy elmennél egy kiállításra, múzeumba etc., akkor szoknád az emberek közelségét. És lehet nem is neked kellene megszólítani a másikat, hanem téged szólítana meg valaki. De ha az emberek társaságát nem keresed, akkor annak a másiknak sem adod meg az esélyt, hogy megszólíthasson téged.
2022. dec. 29. 15:25
 9/14 anonim válasza:
Szabadidődben mivel szeretsz foglalkozni, ill. országon belül merre felé laksz?
2022. dec. 30. 23:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye. Hobbi nem nagyon van. Ha szabad idom szeretek kerékpározni
2022. dec. 31. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!