Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van kedve 1 értelmes idősebb...

Van kedve 1 értelmes idősebb nőnek beszélgetnie 1 intelligens fiatal férfival?

Figyelt kérdés
Privátban írj, kérlek.
2023. febr. 22. 00:34
 1/8 anonim válasza:
És hol az az intelligens férfi?
2023. febr. 22. 01:21
 2/8 anonim válasza:
Mennyire idősebb? Konkrétumokat.
2023. febr. 22. 01:38
 3/8 anonim válasza:
Szex nélkül lehet. De csak anélkül!!!
2023. febr. 22. 09:07
 4/8 anonim válasza:

"És hol az az intelligens férfi?"

Értelmes nőknek szól a kérdés. Az értelmes nők tudnak egy következtetést levonni, hogy a kérdező az. Szóval te lépj tovább.

2023. febr. 22. 15:30
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. febr. 23. 19:15
 6/8 anonim válasza:

Négyes!


Fiókot váltottál és leírtad magadról, hogy a milyen intelligens vagy, csak azért, hogy magadat fényezd?

2023. febr. 23. 19:20
 7/8 anonim válasza:

"Fiókot váltottál és leírtad magadról, hogy a milyen intelligens vagy, csak azért, hogy magadat fényezd?"

Nem. Ebből is látszik h nem vagy értelmes. Én csak szeretem leoltani a butákat. És megint megmutattad h az vagy. A férfiak nem olyanok mint a nők h gyűlöljük egymást a háttérben, én idegen férfiakért is kiállok ha egy nő a kis agyával hülyül.

2023. febr. 25. 00:21
 8/8 anonim válasza:

Ez az, hogy a kérdés biztosan nem intelligens.

Ha elmagyaráznám, hogy miért, a kérdező legközelebb álcázhatná magát (igaz, nem nagy eséllyel, nem sokáig).

2023. szept. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!