Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha facen bejelölt egy számomra...

Ha facen bejelölt egy számomra ismeretlen lány, szerintetek bejövök neki? Lányok ti szoktatok így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy pár közös ismerősünk, de tuti hogy nem ismerem, se név se kép alapján és szerintem ő is csak facen látott még. Viszont számomra vonzó a hölgy. Nem tudom mielőtt visszaigazolom ráírjak-e hogy ismerjük-e egymást, vagy ti ilyenkor mit tennétek? Csak igazoljam vissza és majd aztán, vagy várjam meg ő mit lép? Persze megeshet, hogy csak véletlenül jelölt be, vagy hogy ő tényleg ismer, bár utóbbira kevesebb esélyt látok mint arra hogy véletlen jelölt be.

2023. febr. 26. 23:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet, hogy Tupperware termékbemutatóra szeretne elhivni.
2023. febr. 26. 23:20
 2/16 anonim válasza:
🤣🤣🤣🤣 ez jó volt
2023. febr. 26. 23:38
 3/16 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan megkérédezheted, hogy ismered netalán? Csupán kíváncsiságból. Figyelj, mit veszíthetsz vele? Ha normálisan közelíted meg nem lehet baj, ha meg flegma vagy akármi, akkor nyertél azzal hogy nem ismerted meg :D

Amúgy lányként nem szoktam ilyet csinálni, ha szeretnék valamit kérdezni, jelölés nélkül is megtehetem. De gondolom van sok lány, aki több ismerőst szeretne és azért vagy szimplán szimpi voltál neki.

2023. febr. 26. 23:58
 4/16 anonim válasza:

Én eleve elutasítok mindenkit, akit nem ismerek - legtöbbször olyat is, aki tudom, kicsoda. Ha folyik a fotójára a nyálam, akkor is. Én nem vagyok sziú indián, hogy jelekből értsek. Ha tetszik a pofám, írjon - én is ezt csinálom, mint egy felnőtt ember. Nem vagyok hajlandó azon töprengeni, hogy félrenyomott, vagy ismerni akar, vagy ismerjük egymást, csak nem ugrik be, stb. Valamint, nem vagyok hajlandó olyannal elkezdeni ismerkedni, aki rábök a jelölésre, de képtelen kinyögni, mif_szt akar. Hogy beszélgessek vele, ha már az elején sem tud írni 2 mondatot? Ő jelöl és te akarod felvenni a kapcsolatot? Már a legelején eldobod az önbecsülésedet és elkezdesz teperni.


F/30

2023. febr. 27. 00:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tepernék csak megkérdezném, hogy ismerjük-e egymást, ahogy a 3-as válaszoló is írja, aztán lehet kibontakozik egy beszélgetés belőle. De nem akarom hogy bunkónak tűnjek, ezzel a kérdéssel.
2023. febr. 27. 00:15
 6/16 anonim válasza:

De, tepersz. Te írsz neki, mert még úgy is téged érdekel jobban, hogy mit akar, hogy ő jelölt. Teljesen mindegy, hogy hogyan fogalmazod meg, hogy te csak megkérdezed, az a lényeg, hogy ő megnyomott egy gombot és te már rácuppansz a témára, hátha lesz valami. Én biztos nem éreztetném vele, hogy elég egy gombnyomás. Így te is csak 1 vagy a 100-ból.


De te tudod, nekem mindegy... Én csak azt írtam, hogy kérdezgetné a f__om.

2023. febr. 27. 00:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. de tényleg szép lány. Csak pont azt akarom én is elkerülni, hogy teperésnek tűnjön, úgy gondoltam ennyi még beleférne.
2023. febr. 27. 01:06
 8/16 anonim válasza:

Hát, max. úgy írj neki, hogy nem teszel fel kérdést (és nem használsz szmájlit, gifet, meg ilyen komolytalan szarokat).


Pl. Szia, elutasítottam/még nem fogadtam a jelölést, mert szerintem csak félrenyomtál. Írj, ha mégis ismerjük egymást, ami csak nekem nem ugrik be.


Aztán majd ő kinyögi, mit szeretne. Dolgozzon meg ő is a dologért, de a lényeg, hogy ne higgye azt, hogy tucatember vagy, akit munka nélkül az ujja köré csavarni. Ha ő kezdte, fejezze is be.

2023. febr. 27. 01:14
 9/16 anonim válasza:

Én pl véletlenül szoktam néha jelölni másokat. Nézem az értesítéseimet, és kiadja 1-2 értesítés között hogy kit ismerhetek. Ahogy görgetek, volt már hogy rákattintottam a jelölésre. Főleg ha van a közelemben valaki aki pofázik és nem tudok teljesen oda figyelni.


Írj rá, hogy bocsi de honnan ismerjük egymást?

2023. febr. 27. 07:03
 10/16 anonim válasza:

Ne hallgass erre a megkeseredett #4-re be van fordulva, csak játsza itt az alfát amúgy meg örülne egyáltalán valaki leszrná.


Írsz neki és kiderül.

2023. febr. 27. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!