Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a léteznek a szívdobogás, szívhallgatás iránt vonzódó emberek, akik tőlünk nyugatabbra rendszeresen összejönnek közösen élvezni egymás szívét?

Figyelt kérdés
Nálunk valahogy nagy értetlenség, időnként megbotránkozás vagy lenézés fogadja az ilyen ötleteket, akik érintettetek, azok is szégyellik magukat, feszengenek, ezt a "szívszubkultúrát" valami pironkodó, prűd elhallgatás övezi, míg más országokban egyszerűen találkoznak egymással az ilyen érdeklődésű emberek és kész.

2023. márc. 26. 16:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
Sok hülye van, de ők legalább nem ártanak másoknak.
2023. márc. 26. 17:01
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért hülye azért valaki, mert olyasmi érdekli, ami tőled idegen? Egyébként igazad van, tényleg nem ártanak egymásnak.
2023. márc. 26. 17:03
 3/19 anonim válasza:
az a csodálatos a modern világban, hogy minden olyan nyomorult beteg baromság, amiért régen gumiszoba járt, most lehet szubkultúrának hívni, és fogsz találni másokat magad mellé :D
2023. márc. 28. 08:42
 4/19 A kérdező kommentje:
Éljen a szabadság, hajrá individualitas!
2023. márc. 28. 09:07
 5/19 anonim válasza:

Még nem hallottam ilyen 'közösségekről'. : D

De sok olyan ember van, aki szereti hallgatni például a szerelme szívdobogását vagy a sajátjának a figyelèse megnyugtató.

De miért kell ehhez összejönni másokkal, ez egy èrdeklődés? Akkor ha én szeretem a narancssárga színt vagy villával eszek, akkor belépek egy 'villával evők' csoportba?

2023. márc. 30. 11:52
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös: igen, ez egy érdeklődés, s ha összejönnek emberek, azért jönnek össze, hogy meghallgassák egymás szívét. Szóval nagyon gyakorlati oka van ezeknek a találkozásoknak. Egyeseknél a szívdobogás iránti érdeklődés szexuális töltetű, ebben az esetben a "heartbeat fetish" kategóriába tartozik, míg másoknál nélkülözi az ilyen jelleget,
2023. márc. 30. 12:52
 7/19 anonim válasza:

De a fétis kifejezés nem feltétlenül szexuális jellegű, csak lehet az is, nem?

Viszont ha jelen van ez a szexuális töltet, az szerintem kóros.

2023. márc. 30. 13:59
 8/19 anonim válasza:
Nem tudom, ez valahogy nagyon bizarrul hangzik.
2023. ápr. 13. 22:09
 9/19 anonim válasza:
Akkor ez gruppensex fonendoszkóppal?
2023. ápr. 28. 09:09
 10/19 anonim válasza:
Nekem bejönne….
2023. máj. 3. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!