Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy szerintem érdekes...

Van egy szerintem érdekes mániám, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kardiológus, még csak orvos sem, mégis imádom meghallgatni, megvizsgálni mások szívét. Elég ártalmatlan mánia, mégis érdekel, kinek mi a véleménye róla. Egyszerűen örömmel, izgalaommal tölt el, ha meghallgathatom valakinek a szívét, mára szinte amatőr kardiológus lettem, önképzéssel úgy képbe hoztam magamat a témában. Mit szóltok ehhez?

2016. márc. 8. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is űzöm ezt a hobbit, de egy speciális alfaját: kizárólag lányok szívét - és környékét - szeretem vizsgálni.


Önkéntesek jelentkezését is várom! ;)

2016. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc :) . Vannak olyan kietlen "vidékek" a világban, ahova nem jut (el) orvos, ápoló, kisegítő személyzet teljesen laikus, hozzá-nem értő, szakmája nem ez embereket képeztek ki, tanítottak be, hogy sebet hogyan lássanak el, kisebb-nagyobb beavatkozásokat is végeznek . Foghúzás, lőtt seb, golyó eltávolítás, vakbél, de még szív műtét is történt . Nem vicc .
2016. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt egy "kolléga": férfi lévén én is főképp lányok, nők szívére vagyok kíváncsi! Neked milyenek a tapasztalataid, mennyire nyitottak erre a lányok, hogyan engedik közel hozzád a szívüket?
2016. márc. 8. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Ápolt megjelenés, intelligencia, humor, magabiztos fellépés. Meg aztán vannak azok, akiknek elég a BMW-kulcs...
2016. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hm…..vonzerővel, magabiztossággal, jó megjelenéssel én is szolgálhatok, de bevallom, még egyetlen szívhallgatáshoz sem segített hozzá sem az Alfa, sem a Yamaha slusszkulcsom……Lehet, hogy mégis BMW-t kellett volna vennem :-))?
2016. márc. 8. 19:32
 6/10 anonim válasza:
Én is ezzel a "mániával" élek, fiatal lányok szívverését szeretem hallgatni, de fontos, hogy fonendoszkóppal, élethűen, doktorbácsiként...
2016. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem lányként is eléggé érdekel a dolog de inkább csak a fiatalabbakkal társalgok szívesebben erről.
2016. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom a kardiológiát, imádom a nyakamba akasztani a fonendoszkópjaimat, kitapintani a páciensem pulzusát, szívcsúcslökéseit majd nagyon hosszan hallgatni ahogy dolgoznak a szívbillentyűi a fonendoszkópommal a fülemben, legszívesebben mindenhová fonendoszkóppal mennék és mindenkit alaposan meghallgatnék, az ismerőseim vérnyomását rendszeresen mérem pl. kézi módszerrel, már direkt engem kérnek rá, szomszédom egy terhes hölgy, őt rendszeresen meg szoktam vizsgálni, vérnyomást mérek nála és meg szoktam hallgatni a szívét, tüdeit, én fedeztem fel a szívzörejét amit az orvosa utána megerősített.
2016. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én füllel szeretem hallgatni :) Hozzábújok :)
2016. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenkiét? Fiú/ lány? Nemcsak akihez vonzódást?Villamoson is megvizsgálsz bárkit? Én is szeretem hallgatni de nem bárkiét...
2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!