Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » IterPals-on mennyire lehet...

IterPals-on mennyire lehet aktívan külföldiekkel beszélgetni, van esetleg személyes tapasztalatotok az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Esetleg társkeresésre is alkalmas?

#nyelvtanulás #Interpals #külföldi társkeresés
2023. ápr. 2. 17:56
 1/7 anonim válasza:
Nem. Utáltam az összes ilyen idiótát aki társkeresésre használta az oldalt és nyomulni kezdett. Ha társkeresés a cél, akkor ott van a Tinder, Badoo, meg az összes hasonló app amit arra találtak ki. Interpalson inkább nyelveket szeretnének tanulni az emberek. Miért kell ezt is elcseszni?
2023. ápr. 2. 18:17
 2/7 anonim válasza:

Nagyon szerettem használni, amíg nem találtak be a !!tőlem 20-30-40-50!! évvel idősebb férfiak.

Megijedtem, inkább letöröltem, pedig sok aranyos, velem egykorú lánnyal beszéltem, aki szintén nyelvet akart tanulni

2023. ápr. 2. 18:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nyelvtanulás lenne a cél, de ha úgy adódna én nyitott lennék külföldi kapcsolatra. Azért tettem hozzá a kérdéshez a társkeresést, mert reddit-en olvastam ezzel kapcsolatban tök jó történeteket tartós kapcsolatokról. Csak nem akartam ezt a közoktatás kategóriába kiírni, mert kvázi külföldi nyelvtanuló partnert keresek, így erre keresnék beszélgetés oldalt.
2023. ápr. 2. 18:31
 4/7 anonim válasza:
Redditen is a nők 99%a arról panaszkodik, hogy rohadt idegesítő, hogy a férfiak társkeresésre hajtanak és kvázi tinderként használják az oldalt. 5-10 éve az interpals is ezerszer jobb volt, most túlságosan sok kiéhezett barom használja azt is, és az oldal eredeti célja mondhatni elveszett, de legalábbis jócskán háttérbe szorult. Katasztrófa.
2023. ápr. 2. 18:35
 5/7 anonim válasza:
Még mindig használható az oldal, akár nyelvtanulásról, akár ismerkedésről van szó. Nyugodtan próbáld meg, ha pedig betalál valami hülye tiltsd le és kész.
2023. ápr. 2. 19:20
 6/7 anonim válasza:
Nekem nem írtak vissza pedig lány vagyok normális profillal. Másnak igen?
2023. ápr. 4. 16:24
 7/7 anonim válasza:
Ki lehet választani, hogy mi a célod a nyelvgyakorlás csak az egyik opció. Keress olyanokra, csak olyanoknak írj, akik szintén párt keresnek a interpalson. Nagyon sok a kamu profil amúgy, de elég primitivek, nem is figyelnek általában, mit válaszolsz, sablon szövegeket copy/pastelnek, ezért kiszűrhetők.
2023. ápr. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!