Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy kellene leszólítanom egy...

Hogy kellene leszólítanom egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy ezt a fajtáját választom az ismerkedésnek, mert más nem jön össze, de mégis milyen szöveggel kéne?

2023. ápr. 7. 08:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Utcán nem ismerkedünk, alap. El leszel utasítva.
2023. ápr. 7. 09:50
 2/16 anonim válasza:
Sehogy
2023. ápr. 7. 09:57
 3/16 anonim válasza:

Legelső sorban csak akkor menj oda vagy szólítsd le, ha szemezett vagy nézett téged. Random olyanhoz aki semmi érdeklődést nem mutatott feléd ne is próbáld. Konkrét duma nincs erre. Ha bejössz a csajnak teljesen mindegy, hogy mit mondasz vevő lessz rád.

Ha megvan ez a szemezés, kis mosoly dolog én megállítom és mondom neki, hogy bocsi de nem találkoztunk mi már valahol? Olyan ismerős vagy de egyszerűen nem ugrik be, hogy honnan. Ha vevő rád bőven elég ennyi is elkezdeni egy beszélgetést.

Aki meg azt mondja, hogy utcán ezt így nem lehet és utcán nem ismerkedünk annak sajnos problémái vannak az önbizalmával, külsejével. Nem kell nekik elhinni, ez az ő bajuk és nem a tiéd.

Sok sikert! :D

2023. ápr. 7. 10:24
 4/16 anonim válasza:
Bármivel,mindegy ha bejössz neki.
2023. ápr. 7. 10:38
 5/16 anonim válasza:
#3 nyugodtan magyarázd ezt be magadnak ha az megnyugtatja a lelked. második vagyok, nőként írom, hogy baromira utálom amikor az utcán szólít le valaki mikor épp más dolgom van, máshová kell sietnem. rohadtul nem érek rá cseverészni egy random idegennel akinek ismerkedhetnéke van. kitaláltak már egymillió applilációt meg programot az ismerkedésre, tessék ott próbálkozni, ahol a másik félnek is pont az a szándéka.
2023. ápr. 7. 10:40
 6/16 anonim válasza:

5

De te nem is adsz rá jelet senkinek ezek szerint, hogy közeledhet feléd ugye? Nem hát. Nem is a magad fajtákról írtam, hanem aki ad. Csak értelmezned kellene az írásom és nem puffogni a semmin. Aki az ilyenhez is odamegy mint te (aki nem adj jelet, hogy oké benne lennék) annál a fickónál bajok vannak igen. Amit leírtam azt csinálom én is alkalom adtán és működik. Ennyi, nem kell minden nőt olyannak gondolni mint amilyen Te vagy! Én leírtam, hogy hogyan kellene ezt, te pedig cáfolod azért mert te nem az a fajta vagy erről pedig nem én tehetek.

Ez kb ugyan az a sztori amikor egy fiú kérdi, hogy hogyan ismerkedjen facen vagy írjon rá a kiszemeltjére és a hozzád hasonló nők szétoltják, hogy mit is képzel. Tegnap láttam, hogy egy csaj írt ki egy ugyan ilyet ott pedig a NŐK adták neki 2 oldalon keresztül a tippeket és senki sem kezdte el neki regélni, hogy ezt nem kell csinálni… szóval érted kedves, nem kell belém állni mert egy férfi segítene egy férfinek ezen az oldalon. Na mindegy is, puszikállak.

2023. ápr. 7. 10:50
 7/16 anonim válasza:
Az a baj az olyan fajtákkal, mint amilyen te vagy, hogy még azt is jelzésnek veszi ha rápillantok és véletlenül összetalálkozik a tekintetünk. Beképzeltek dolgokat. Vagy látja hogy nincs gyűrű az ujjamon, és már egyből elkezd nyomulni, mert azt hiszi szabad a pálya. Régen rossz ha olyan helyeken nem tudsz ismerkedni amiket KIFEJEZETTEN arra találtak ki, és az utcán kell leszólítani random nőket. Tök egyértelmű, hogy neked már mindegy hogy ki, csak legyen valaki, akár egy jöttment is az utcácól. Baromira taszító. Ennyire azért ne legyél már elkeseredve. Puszikállak.
2023. ápr. 7. 11:41
 8/16 anonim válasza:

Egyem a kis zúzádat még mindig nem sikerült elolvasnod és értelmezned amit írtam az első válaszomban? :D “ Ha megvan ez a szemezés, kis mosoly dolog..” ez ha szerinted félreértelmezhető jel akkor … nem is jellemezlek inkább. A szemezés és az “összepillantás” nem ugyanaz. A gyűrűt pedig soha nem nézem, ezt csak beképzeled, hogy valaki is nézi. Olyan helyek amik erre vannak kitalálva? A Tinderre gondolsz? Ahol csak szex miatt vannak fenn az emberek? Ha olyan nőt akarnék akkor van erre egy oldal ahol “megvehetem” őket és nem kell körítésnek 1-2 óra beszélgetés, vacsi stb.. mert egy kaliber az ott fenn lévők többsége az általam említett oldalon lévőkkel. Csak az egyiknél fizetsz neki vacsorát stb.. (ezzel veszed meg, fizeted ki) a másiknál pedig a konkrét szolgáltatást veszed meg, árban szerintem ugyanannyi lehet a kettő. Az ilyen jött mentekkel mint ‘u’ (inglis plíz) persze, hogy nem állok le. Pontosan én vagyok az aki nincs elkeseredve mert még az utcán is fel tudok szedni 1-2 nőt csak a külsőmmel (nem kocsival, pénzzel, ingatlannal).

Kérlek olvasd vissza az összes válaszom, értelmezd és csak utánna reflektálj valamit amint értelmezni tudtad. Pusszancs.

2023. ápr. 7. 11:54
 9/16 anonim válasza:

Nem fog válaszolni de nem is baj mert szros piszkafával nem éred fel az orrát.

Nem mindenki akarja egy MI által átszőtt undormányban túrni a szemetet.

Az biztos, hogy ha lenne elég skillem én is élőben próbálnám mert élő egyenes látod a reakciót meg mindent.

2023. ápr. 7. 14:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor úgy latom nem ez lesz a jó ut, peobalkozok meg
2023. ápr. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!