Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magányos 40+-os hölgyek,...

Magányos 40+-os hölgyek, lenne kedvetek ismerkedni egy 31 éves pasival?

Figyelt kérdés
(BP)

2023. máj. 2. 16:23
 1/8 anonim válasza:
Nekem kizárólag MUNKA(!) társ kellene! (Szerintem még vannak, akiknek szintén ilyen irányú vágyaik lennének...)
2023. máj. 3. 11:59
 2/8 A kérdező kommentje:
Munka társ?
2023. máj. 3. 12:19
 3/8 anonim válasza:

Igen, MUNKA(!) társ!


Nagyon sokan csak nőkkel akarják eltartatni magukat ezen az oldalon. "Kellemes pásztoróra" elnevezéssel idősebb hölgyeknek akár kárt is okozni...


Amióta megszűntek a munkakönyvek - már nagyon-nagyon régen, 1992.-ben - és érthetetlen módon berekesztették a KÖZVESZÉLYES MUNKAKERÜLÉS(!) fogalmát, azóta elég sokan élősködnek a másik ember nyakán.

2023. máj. 3. 14:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaaj drága! Félre èrtessz engem! Én nem akarok sem hozzád költözni, sem eltartatni magamat. Szimpla kapcsolatra akár laza akár komolyabb kapcsolatra gondoltam. Tálkozunk, csinálunk programot, jól érezzük magunkat stb. És én egy árva forintot nem kérek tőled!
2023. máj. 3. 15:31
 5/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele, ez egy bolond :D
2023. máj. 3. 17:41
 6/8 anonim válasza:

Akár laza, akár komolyabb kapcsolat...


Tedd fel magadnak a kérdést: milyen tulajdonságot keresel egy idősebb hölgyben, ami nincs meg a korodbeliekben, vagy a fiatalabbakban?


Mit nyújthatunk az élettapasztalatunkon kívül? (Ami nem teljesen biztos, hogy egybevág a jövőbeni terveiddel.)

2023. máj. 3. 19:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Komolysàg, érettèg, nőiessék sorolhatnám...
2023. máj. 3. 20:08
 8/8 anonim válasza:

Szerintem egy 30 év körüli nő is tud már elég komoly lenni. (Olyan foglalkozásút válasszál, ahol az elmélyült koncentráció feltétel...)


Az érettség szintén ugyanaz, mint a komolyság. Nincs igazán számottevő különbség a két tulajdonság között.


Nőiesség? Nem véletlenül ANYUKAPÓTLÉKOT(?) keresel? Szerintem nem lenne jó Neked, hidd el! :D


Akinek pedig gyermeke van (esetleg több is!) ott viszont Neked kellene alkalmazkodnod. Ráadásul ott lenne az ex, mint apuka - visszajáró hozzátartozóként.


Szóval gondold át alaposan az elképzeléseidet!

2023. máj. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!