Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 31 éves férfi vagyok Szabolcs...

31 éves férfi vagyok Szabolcs megyéből, ismerkedni szeretnék lányokkal.Őszinte leszek 3hónapja lett vége egy több éves kapcsolatomnak.(megcsalt) én eddig minden kapcsolatomban hűséges és oda adó voltam.Ha úgy érzed írj nyugodtan?Szivesen beszélgetek

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 23:00
 1/6 anonim válasza:
Csak egy tanács, három honap után még korainak tartom, hogy új kapcsolatba kezdj. Egy hosszú párkapcsolatot időbe telik meggyászolni, lezárni magadban, megnyugodni stb. Felismerni a hibákat, változtatni. Ne érts félre, nem téged hibáztatlak a megcsalás miatt.
2023. jan. 2. 00:30
 2/6 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel!


Kár lenne bárkinek a nyakába zúdítani a gyászt, azt egyedül kell megvívni!

2023. jan. 2. 01:02
 3/6 anonim válasza:
add bele magad az italba kapcsolj rá zendíts rá igyál kapcsolj rá az italra
2023. jan. 2. 08:13
 4/6 anonim válasza:
3# Ez nem segítség:) Erre magától is rájön, ha akar, de ő nem szesztestvért keres hanem barátnőt:)
2023. jan. 2. 09:21
 5/6 anonim válasza:
Szabolcs-szatmár-bereg vármegyéből?
2023. jan. 4. 23:12
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de az nem csak az ő hibája,hogy megcsalt. Valami hiányzott, volt olyan dolog, amit te nem tudtál neki megadni, vagy valamiben nem voltál hajlandó változni. Úgy gondolod, hogy egy vadidegennek, akit esetleg par napja ismersz majd meg tudod adni, amit szeretne?! És jól írják az előttem szóloak 3 hónap után még korai ismerkedni! Nem heverted még ezt ki! Azért akarsz te is becsajozni, hogy bebizonyitsd neki és magadnak, hogy ah ő megcsalt, te is be tudsz csajozni, csakhogy ez nme egyszerű és nem fog összejönni (pláne nem itt) mert ő jó csaj te meg... nos hát Te vagy!
2023. jan. 4. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!