Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Lányok, mit szólnátok, ha egy fiú így állítana oda hozzátok?

Figyelt kérdés

Rendőrjelmezben, és azt mondaná, hogy letartóztat benneteket, mert bűncselekmény ilyen csinosnak lenni.

Testre sportos, arcra átlagos 20 éves srác.



2023. máj. 29. 09:01
1 2 3 4
 11/32 ShadowGanxter válasza:
Férfi vagyok, de a lány helyében én röhögnék egy hatalmasat, hogy lehet valaki ilyen gyenge ott fent 20 évesen.
2023. máj. 29. 11:39
 12/32 A kérdező kommentje:

6,8: de zavarna titeket, vagy beszélgetnétek picit, esetleg egy meghívást kávéra elfogadnátok?


Aki 2 és fél sor után lehülyézett, annak köszi, tényleg nem egymást keressük. Tudok teljesen komoly is lenni, de szerintem nem kell mindenhez ecetsavanyúan viszonyulni az életben. Ha ezt a szituációt egy lány viccesen tudja kezelni, az nekem szimpatikus.

A 11-es fickó meg tényleg nem tudom, mit keres itt, hacsak nem konkurenciát felmérni, ötletet lopni, vagy hozzászólásban nyalizna a magukat túl komolyan vevő banyáknak, privát reményében. Nem nagy nyeremény, vigye őket.

2023. máj. 29. 12:45
 13/32 anonim válasza:

#10 ""de persze a nők a besavanyodottak, véletlenül se te vagy szánalmas...""


Aha, aha, és ti nőként mit tesztek férfiakért hogy ne legyetek unalmasak?

Mivel keresitek őket? Hm?

Na látod. 😉😜

2023. máj. 29. 12:55
 14/32 anonim válasza:
Hát nem vágódok oda rendőr jelmezben random szerencsétlenekhez hogy lefárasszam a baromságaimmal...
2023. máj. 29. 12:58
 15/32 A kérdező kommentje:
13: Én is pont arra gondoltam, hogy mindig a fiú a szánalmas, és sohasem a nő az unalmas, karótnyelt.
2023. máj. 29. 13:00
 16/32 anonim válasza:
Ha felteszel egy kérdést, tudni kéne elfogadni a negatív kritikát is.
2023. máj. 29. 13:11
 17/32 A kérdező kommentje:
Az nem negatív kritika, hogy leharapja a fejem, meg elküld a 3,14csába. Semmi visszajelzés, hogy mit szeretne inkább, mit értékelne.
2023. máj. 29. 13:59
 18/32 anonim válasza:
Szerintem senki nem harapta le a fejed. Sok nőnek ez nem jönne be ezek szerint és nem azért mert besavanyodottak vagy karót nyeltek. Ezt fogadd el. Biztos vannak olyanok akiknél pozitív megítélésed lenne ezzel. De csak mert egy nőnek ez nem imponál, nem kell ledegeadálni.
2023. máj. 29. 14:03
 19/32 anonim válasza:

#14 legalább egyesek próbálkoznak, és próbálnak kreatívak lenni, nem ülnek a seggükön és várják csodát mint ti nők. ;)

Ha oda menne egy lány fiúhoz le szólítani, bármilyen gáz szöveggel, tuti biztos lehetsz benne hogy a fiú inkább kedves lesz, és nem olyanok mint ti.

2023. máj. 29. 14:15
 20/32 anonim válasza:
(Azt kihagytam, hogy ilyen történjen az olyan ritka mint a fehér holló) h a lány menjen oda fiúhoz.#19
2023. máj. 29. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!