Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi szólnátok ha a 18 éves...

Mi szólnátok ha a 18 éves lányotok ezzel állítana haza?

Figyelt kérdés

Tegnapi kérdésen gondolkodtam el, abban egy 18 éves lány és a párja is csak azért nem vállalnak gyereket, mert mit szólnának az emberek.Lányos anyukák ti mit szólnátok, ha ezzel menne haza a gyereketek, hogy ő ennyi idősen mindenképp gyereket szeretne, mert készek rá anyagilg,meg együtt vannak már x ideje ,minden feltétel adott ahhoz hogy jöhessen a gyerek.

Nekem van lányom.Van véleményem a témában, de kíváncsi vagyok mások válaszára.



2021. ápr. 20. 15:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
A világ legnagyobb butájának tartanám!
2021. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

18 éves, külön él, stabil párkapcsolata van már évek óta, minimum 2 éve dolgozik, hát onnantól a magánügye, az o eletw, kedves hogy megosztja velem az információt, de az ő döntése.


Mondjuk érdekelne, hogy egy iylen mesebeli történetben ugyan honnan es hogyan van meg minden feltétel és hogyan lehetnek rá készek anyagilag enyni idősen, max egy érettségivel a hatuk mögött.

2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Beszélnék vele, hogy még várjanak pár évet. 18 évesen még félig iskolapadban ül. Fejezze be, szerezzen szakmát, aztán áldásom rá, 20-21 évesen is fiatal anyuka lesz még.
2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen sztorik esetében akkor mindenki dob egy hátast majd évek múlva kiderül hogy a 18 évesekek felnőttek a feladathoz, valahogy jól alakul, előbb gyermek később akár karrier is. A szülők lazák fiatalosak, minden rendben.


Kezdeti sokk után támogatnám őket

2021. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha gyereket akar, akkor ugyebár remélhetőleg felnőttnek érzi magát.

Ha felnőttnek érzi magát, akkor nem a szüleivel, hanem a párjával dönti ezt el.

Innentől okafogyott a kérdés.

2021. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezném, hogy mégis hogy-hogy készen vannak rá anyagilag? Meg hogy előbb azon gondolkozzanak el, hogy a házasságra elég érettek-e, utána gondolkozhatnak a gyereken is, ami sokkal nagyobb felelősség.
2021. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5


Hány olyan 17-18-19 évest ismersz aki nem érzi magát felnőttnek?

2021. ápr. 20. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Persze, de ha veled akarja megbeszélni, akkor máris kiderült, hogy csak érzi magát annak. Innentől meg egyértelmű, hogy ne vállaljon, hisz gyerek.
2021. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Elbeszélgetnék vele. Nekem mindenem a lányom, de 36 évesen szültem, ami inkább késői, mint korai, és semmi kedvem nem lett volna huszonévesen egész nap egy babát ellátni. Sehova nem lehet tőle kimozdulni, egy kávét nem tudsz nyugodtan meginni valakivel, nemhogy bulizni, vagy megnézni egy filmet a pasiddal. Ha tényleg ilyen életet akar ennyire fiatalon, akkor csinálja, de utána ne hozzám jöjjön nyafogni.
2021. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha külön élnek, dolgozott már életében, rendben vannak anyagilag és házasok lelke rajta én nem szólok bele. Addig viszont számomra nem tekinthető megalapozott döntésnek és megpróbálnám lebeszélni róla.
2021. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!