Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy itt egy...

Mi az oka annak, hogy itt egy jó pár ember egy-két nap múlva nem ír többet?

Figyelt kérdés

Saját magamról tudom, hogy nem vagyok egy olyan ember, aki egy-két szavas mondatokat tud csak írni, hanem néha alkalmanként szeretek hosszabban is írni, és itt ezalatt nem kisregényre kell gondolni.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?



2023. jún. 20. 11:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hidd el jobb így, ha hamar kipusztulnak mint sem h sokaig maradjanak es utana lepjenek es urt hagyjanak maguk utan.
2023. jún. 20. 11:11
 2/18 anonim válasza:
Én szinte sosem írok vissza, mert nem azért vagyok itt, hogy privátban levelezgessek. Ha valakinek mégis visszaírok, kiderül, hogy valami nem ok vele.
2023. jún. 20. 11:14
 3/18 anonim válasza:
Én sem ezért vagyok itt. Néha előfordul, hogy egyet visszaírok, de többre ne számítson senki.
2023. jún. 20. 11:23
 4/18 anonim válasza:
Én szeretek írni,jól esne néha írogatni valakivel-időnként sikerül is.De egy idő után személytelenné válik az egész,engem pl zavar hogy semmit nem tudok a másikról.Jó lenne látni hogy jól érzi magát a társaságomban,mosolyog,nem feszeng,nem akar "máshol" lenni.Ha kiderül hogy egy fél ország választ el minket,oda a motiváció.Minek írogassunk ha sosem fogunk találkozni?
2023. jún. 20. 11:57
 5/18 anonim válasza:

Én pl egy napot fent vagyok, 5-öt nem meg itt nem is szeretek tárdalogni, kedvem sincs hozzá, social médiát pedig nem adok meg csak úgy. Sokan megtalálnak minden fajta kérdések válaszai között, pedig kedvem sincsen itt ismerkedni, beszélgetni, stb, mégis kb mindenki arra megy rá, pedig ez nem a tinder.


Nem általánosati akarok, ezt tisztázzuk egyrészt, másrészt pedig ki irt ra kire? Te az illetőre vagy ő rád, ill mi indokból? Biztos az a szándék, hogy ő társalogni akar veled hosszasan vagy éppen csak egy tanácsot adott pl és azért írt rád először, csak elhúzódott az egész.

2023. jún. 20. 12:07
 6/18 anonim válasza:

Rájönnek tényleg nem azért válaszoltál a levelére mert szexet akarsz tőle.

Nem vagy az esete.

Nem vagytok egy korosztàly .

Stb.

Azt csak ő tudja aki nem válaszol :)

Sosem érdekelt ha itt v.ki eltűnik :)

2023. jún. 20. 12:56
 7/18 anonim válasza:
Unalmas vagy nekik, ennyi az egész.
2023. jún. 20. 13:13
 8/18 anonim válasza:
Én is kb mindig így járok… :/
2023. jún. 20. 14:49
 9/18 anonim válasza:

Te nem ilyen vagy kérdéző?


Egyébként a válaszom a lelki igénytelenség, sivárság. Örülj neki, hogy nem írnak, jó kis gyors szűrő ez, hogy ki nem alkalmas a legegyszerűbb dolgokra sem.

2023. jún. 20. 16:17
 10/18 anonim válasza:

Eddig 2 személlyel mentem más ppformra innen: az egyik okés, a másik kissé defektes valaki.

Ez utóbbi itt a robléma, hogy sokan nincsenek rendben önmagukkal: kik ők, mit szeretnének, mit szeretnének a másiktól? És sokan csak elvárnák a másiktól (hogy ő olyan legyen, amilyennek "én" elképzelem"). A sokadi probléma, hogy unalmassá válik a másik fél sok esetben, mert kiderül, hogy a másik is csak ugyanolyan ember, mint én, vagy bárki más.

2023. jún. 20. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!