Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy itt egy...

Mi az oka annak, hogy itt egy jó pár ember egy-két nap múlva nem ír többet?

Figyelt kérdés

Saját magamról tudom, hogy nem vagyok egy olyan ember, aki egy-két szavas mondatokat tud csak írni, hanem néha alkalmanként szeretek hosszabban is írni, és itt ezalatt nem kisregényre kell gondolni.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?



2023. jún. 20. 11:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem (aztán) írhatsz.
2023. jún. 20. 18:48
 12/18 A kérdező kommentje:

#5 Nagyobbrészt én szoktam írni egy-egy személynek a válasza kapcsán, vegyesen nézve a kategóriák között, de ha mondjuk egy ismerkedős kérdéssel kapcsolatban írok valakinek, az szerintem abszolút nem vehető úgymond tolakodásnak.

#9 Én nem ilyen vagyok, mert mindig viszont válaszolok valakinek az üzenetére, aztán főleg az a meglepő, ha valaki minden ok nélkül szívódik csak úgy fel, de persze azt is tudom, hogy ez egy anonim oldal, és sokan így is állnak ehhez, de ritka az olyan személy, akivel szerintem itt jobban meg lehetne ismerni úgy, hogy másik platformon is beszélgetésre kerüljön a sor.

2023. jún. 20. 20:39
 13/18 anonim válasza:
Éretlenek, kegyetlenek az emberek. Szívtelen a mai népség.
2023. jún. 20. 23:50
 14/18 anonim válasza:
Szívesen írogatnék, Debrecen környékéről hasonló identitású személyekkel mint a kérdést feltevő.
2023. jún. 21. 08:21
 15/18 anonim válasza:

Én is ezt tapasztalom, de nem egy-két nap után, hanem több hónap után. Nekem úgy tűnik, hogy jól elbeszélgetünk, nem fogyunk ki a témákból sem, aztán egyszer csak nem válaszol. Nem értem, miért van ez. Pedig nem írtam senkinek csak úgy ok nélkül, csakis olyanoknak, akik eleve barátkozás céljából írtak ki ide kérdést.

Velem egyszer fordult elő, hogy egy idő után nem válaszoltam valakinek, de az az illető nagyon fárasztó volt, és nem volt érdemes neki válaszolni, mert úgyse érdekelte, mit írok. Eleve ő kezdeményezte a beszélgetést, elvileg barátkozni akart, de magáról, vagy a saját véleményéről alig írt, mindig csak egy-két szavas válaszokat adott, inkább csak engem kérdezgetett, olyan volt az egész beszélgetés, mint valami állásinterjú. :D Ráadásul a kérdései elég tolakodóak voltak. Aztán megkérdezte, hogy szeretnék-e telefonon beszélni, megmondtam, hogy nem, erre a következő üzenetben már kérte a számomat, hogy akkor felhív. És amikor udvariasan újra elmondtam, hogy nem szeretnék telefonálni, és nem adom meg a számomat, el is magyaráztam, hogy miért nem, akkor megsértődött. Még pár üzenetet váltottunk, de aztán az utolsóra nem válaszoltam, már csak azért sem, mert nem is értettem mit írt, sikerült tökéletesen értelmetlen mondatokat összeraknia. Mindenesetre nem láttam értelmét elmagyarázni, hogy miért nem akarom folytatni a beszélgetést, egy olyan embernek, aki nem képes egy olyan egyszerű mondatot értelmezni, hogy ne haragudj, de én nem szeretnék telefonon beszélgetni. Szóval ez is lehet egy ok arra, ha valaki nem ír vissza, hogy egyszerűen kellemetlenné válik a beszélgetés a számára, és úgy érzi, hogy ezt nem tudná a másik féllel megértetni. Bár nem hiszem, hogy nálad ez a probléma, a stílusod alapján nem tűnsz kellemetlenkedő típusnak. Valószínűleg inkább az van, hogy megunják a beszélgetést, de nem akarnak konfliktust azzal, hogy megindokolják, miért szeretnék abbahagyni, egyszerűbbnek találják egyszerűen eltűnni.

2023. jún. 21. 17:24
 16/18 anonim válasza:
15: a frusztráció oka, hogy nem definiáltad a beszélgetés kereteit, ill. azt várod el mástól, amit magad sem tudsz betartani.
2023. jún. 21. 17:32
 17/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem akartam az illetővel beszélgetni, kéretlenül írt rám, de igyekeztem ennek ellenére udvariasan válaszolgatni egy ideig. Én senkire sem szoktam kéretlenül ráírni, és ha valaki jelzi, hogy egy téma kellemetlen számára, vagy nem szeretne róla többet beszélni, akkor témát váltok, úgyhogy nem vártam el semmit, amit én ne tartottam volna be. Eleve nem szoktam nagyon személyes témákat felhozni egy beszélgetés elején, mert nem ismerem a másikat, úgyhogy nem hiszem, hogy valaha ilyesmivel bárkit kellemetlen helyzetbe hoztam volna. De ha valakivel elbeszélgetünk, és én nem vagyok vele udvariatlan, akkor igenis jól esik, hogy ha megunja a beszélgetést, akkor elköszön. Ez szerintem nem akkora elvárás.
2023. jún. 21. 18:21
 18/18 anonim válasza:
Az egyessel értek teljes mértékben egyet. Inkább el se kezdődjön egy beszélgetés, de az borzasztó mikor több éves levelezés marad el. Hosszú-hosszú ideig a napjaid része volt, megkedvelted, és egyszer csak jön egy döntése, elköszön, és onnantól fogva soha többé nem tudsz róla semmit.
2023. jún. 22. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!