Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Túrahátizsákkal járnám a...

Túrahátizsákkal járnám a világot – csatlakozna valaki?

Figyelt kérdés

Biztonságos országokat preferálnék: Ausztria, Németország, Olaszország… Télen pl. Dél-Olasz, hogy meleg legyen. Hálózsák, sátor, ha jobb épp nincs. Pénzért időnként be lehet állni inaskodni valahova, de a lényeg pont az, hogy ne taposómalomban éljek. Ismerkedés, nyelvtanulás, kölcsönös segítés az új kultúrákban.


Belevágna valaki? Írok privátot annak, akit érdekel. (Felőlem nagyobb közösséget is alakíthatunk, de egyedül is megyek.)



2023. jún. 29. 22:17
 1/9 anonim válasza:
Kortartomány és nem? Vagy akárki jöhet?
2023. jún. 29. 23:02
 2/9 anonim válasza:
Kor, nem tényleg jó lenne, pl én huszonéves vagyok, nem biztos hogy megtalálom a közös hangot egy 25-30 évvel idősebbel.
2023. jún. 30. 00:46
 3/9 anonim válasza:
Na, igen! Engem is érdekelnének a részletek, mert vinnének már a jó ismerőseim a szélrózsa minden irányába...
2023. jún. 30. 01:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 34 esztendős srác volnék, de jóval fiatalosabb szellemű a koromnál. Diplomás vagyok, német, angol megy. Felőlem akárki kapcsolódhat (nyilván 18 felett), aki egészséges, jó erőnlétnek örvend.
2023. jún. 30. 07:10
 5/9 anonim válasza:

34 esztendős srác.. Ez se tudott felnőni.

Segítek, neked már férfinak kéne lenne. Te egy felnőtt férfi vagy, nem egy srác, de ezek szerint visszamaradottnak gondolod magad, gratulálok.

2023. jún. 30. 18:12
 6/9 anonim válasza:
képet mutizol?
2023. júl. 6. 16:58
 7/9 anonim válasza:
Nincs bennem elég Vízöntő ehhez. Lakóbusszal lenne az igazi.
2023. júl. 7. 11:00
 8/9 anonim válasza:
Érdekes mit ne mondjak. Mond csak beleférnék a hátizsákodba?
2023. aug. 2. 23:00
 9/9 anonim válasza:
érdekes, hány Km/nap?
2023. aug. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!