Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha egy nagy túrahátizsákot...

Ha egy nagy túrahátizsákot adnék fel repülőgépen csomagként, mire kell ügyeljek?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt bárki felnyithatja, arra gondoltam hogy viszek folpackot és betekerem.
2016. máj. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el jóember!!! Lebuksz neked annyi.
2016. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem hogy a táskát tekerem be folpackkal, nem akarok csempészni semmit, csak hogy ne férjelek hozzá, mert nem zárható mint egy bőrönd. :D
2016. máj. 19. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan körbetekerheted. Így legalább nem esik szét, nem nyílik ki csak úgy.
2016. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Jaj bocsi! Esku ugy ertettem,mintha gandzsazni akarnal a gepen😂😂😂
2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kutya nem akarja kilopni a bakancsodat és a boxereidet, szóval ne csinálj magadból hülyét. Értékeket meg amúgy se pakolj feladandó poggyászba.


Egy háztartási guriga folpackkal nem tudnád rendesen körbetekerni, erre van külön szolgáltatás a reptéren 2500Ft-ért, de szerintem totál felesleges. Számtalanszor utaztam én is hátizsákkal és sosem tűnt el semmi. Az a lényeg, hogy ne rakj semmi értékesnek tűnő dolgot bele. Azt meg a minimálbéres melós nem fogja tudni, hogy esetleg 50e-t ér az a pár túrabot, amit kitapint.

2016. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hátizsákkal az a baj hogy mindenféle szíjak lógnak le róla, amik beakadhatnak és leszakadhatnak, kiszakíthatják a táskát. Ügyelj rá hogy ez ne legyen. Azonfelül folpack meg reptéri fóliázás helyett igen egyszerűen (ez nem vicc) sittes zsákba is bele lehet húzni, inkább azért hogy védje az anyagot mint azért hogy a tolvajoktól védjen. A légitársaság (ritkán) szintén ad nejlon zsákot, az sem nagyon különbözik a sittes zsáktól, legfeljebb annyiban hogy átlátszó.
2016. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Erre is gondoltam, mindenképp célszerű lenne valamivel védeni.
2016. máj. 20. 03:06
 8/8 anonim ***** válasza:
A 6.-s válasz a legjobb megoldás, rengetegen így viszik a hátizsákjukat, nem csak repülőn, buszon is.
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!