Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem unatkoztok...

Lányok, ti nem unatkoztok hogy nyári szünet van?._.

Figyelt kérdés

Esetleg sulis lányoknak lenne kedve beszélgetni velem?

Nyugi, nem vagyok elvetemült, nem kéregetek képeket stb.


2023. júl. 22. 20:34
 1/8 anonim válasza:

nekem is írhattok lányok

20F

2023. júl. 22. 20:49
 2/8 anonim válasza:
Pedig szívesen küldtem volna...de ha nem, hát, nem. XD
2023. júl. 22. 20:56
 3/8 anonim válasza:
kor?
2023. júl. 22. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
2# Nem kéregetek azt írtam, nem foglak letiltani ha küldesz. :)
2023. júl. 22. 21:56
 5/8 anonim válasza:

Egy kicsit. Van munkám, de az olyan hogy egyik nap kell menni, másik nap nem. Emellett van egy rakat sorozat amit nézek, kikölcsönöztem egy 500 oldalas könyvet, van pár megválaszolatlan üzenetem minden nap, de hiába mind ez ha vannak olyan idők (mint most) mikor egyikhez sincs kedvem. Ilyenkor felnézek gyakorira, megnézem az általában látogatott kategóriákat, ha van valami érdekes arra reagálok.


Eddig nem volt itthon, a saját kis birodalmamban, így a takarítás nem jött szóba.

2023. júl. 22. 22:13
 6/8 anonim válasza:
Milyen sulis? általános sulis?
2023. júl. 23. 00:21
 7/8 A kérdező kommentje:
nem
2023. júl. 23. 00:25
 8/8 anonim válasza:

Középiskolás, felsőoktatásban részt vevő nappali vagy esti hallgató, esetleg valamilyen tanfolyamot végző lányok?


Melyik korosztály lenne fontos?


Magyarország melyik régiójában tartózkodjon életvitel szerűen? Esetleg külföldiek is szóba jöhetnek (külhoni magyarok?)

2023. júl. 23. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!