Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok. Csak érdeklődö...

17 éves vagyok. Csak érdeklődöm, hogy másnál hogyan telik a nyári szünet? Mik a tervek nyárra? Ki hogyan érzi magát? Mentek-e valahová? Mikor mentek aludni a nyáron? Miket csináltok e hosszú idő alatt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 17:56
 1/5 anonim válasza:

Megyünk Balatonra egy hetet, meg megyek a sulival is ugyanennyit, egy hét Erdély a nagymamámnál, augusztus végén 10 nap Törökország. Voltam 2 hetet ritmikus gimnasztika edzőtáborban. Összességében alig leszek/vagyok itthon. Amikor mégis, olvasok, filmet nézek, edzek.

16L

2022. júl. 3. 18:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor van suli?
2022. júl. 3. 19:02
 3/5 anonim válasza:

1 hónapot dolgozom, családdal megyünk 1 hetet nyaralni, barátokkal találkozok, olvasok.

Ezen kívül elkezdtem oroszul tanulni és heti 2x edzek.

Ha dolgozom, akkor olyan 10 körül fekszek le, egyébként éjfél-1.


Jól érzem mag, szeretem a szünetet, hogy azt csinálok amit akarok. Mondjuk ezt a meleget utálom, de igyekszem kibírni.:D


Veled kérdező mi újság?


17/L

2022. júl. 3. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi nem megyünk nyaralni, de sulis szakmám mellett elkezdtem tanulni egy plusz szakmát. Ezen kívül olvasok, edzek, takarítok.
2022. júl. 3. 21:26
 5/5 anonim válasza:
Épp szétmentem a párommal, úgy hogy alternatív hangulata lesz a nyárnak. Haverokkal 30 korul már nehéz tervezni, mindenkinek meg van a saját élete. Tobbet fogok sportolni, biciklizés, úszás, és vadászni fogok kb. Tervezek járni tobbet társasági eseményekre, emelve az esélyét, hogy találkozok valami szimpatikus okos novel. Kirándulás kb egyedul valami europai kis repulos körút.
2022. júl. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!