Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kezdem feladni az életemet,25...

Kezdem feladni az életemet,25 éves férfi vagyok és egyszerűen hányingerem van az életemtől , eljárok dolgozni , haza és ennyi egy faluban élek ahol nincsenek fiatalok sem ezért nincsenek barátaim lányokról meg ne is beszéljünk mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos állandó társam a magány , hányingerem van sokszor emberek közzé menni is , mert látom más boldog , csókolózva kezén fogva megy a párjával , én pedig kullogok ott egyedül , magányosan szomorúan.. hogyan kezdjek változtatni , mielőtt elnyel magával a mély?

2023. szept. 11. 14:52
 1/9 anonim válasza:

Teljesen tudok asszocialni. En kezeles rezisztens sulyos klinikai depresszios vagyok, nem hatnak gyogyszerek, nincs legalabb 0 nemhogy +.


Nem tudom mit tegyek, kozbe jonnek a szemrehanyasok hog lusta vagyok, semmire kello, munkakerulo, "mit csinalsz egesz nap? semmit!" meg az ilyen beszolasok. Foleg csaladtol.


A baratkozas/baratnozes meg az a baj, hogy egy mentalis beteggel legyen az skizofren, major depresszios barmi, nem igazan akar veled lenni (tobbet).


Nagy a stigma a major depresszion. Azok amiket irtam. De azt tudom, hogy azert, mert akik nincsenek ebben benne, azoknak egyszeruen lehetetlen elmagyarazni ezt. Hogy magyaraznal el egy uj szint amit csak te latsz meg par ember? Kb. ilyen nehez. es igy persze stigmatizalas van meg szemrehanyas es 0 empatia, es mondom megertem a flegmalkodasukat a mentalis betegek fele foleg a legismertebb - klinikai depresszio.


A tobbi amirol nem hallottak pl. Skizoid szemelyiseg zavar vagy skizotip szemelyisegzavar, Bipolaris I meg II, dysthymia stb.. azokrol csak annyit gondolnak "elmebeteg" es nem is akarjak megismerni, felnek is neha toluk. De megertem az ember az ismeretlentol fel.


Szoval ertem a sztereotipizalast meg stigmatizalast, csak szerintem szelesebb korben kene tanitani a mentalis betegsegeket es milyen sulyosak, tuneteik es legyen empatia felejuk.

2023. szept. 11. 15:09
 2/9 anonim válasza:

Mintha én írtam volna :D


24L

2023. szept. 11. 15:46
 3/9 anonim válasza:

Angol jól megy? Youtube-on keress olyan tartalmakat, ami elmagyarázza hogyan kell megbírkózni ezekkel az érzésekkel. Hogyan kell belülről megnyugvást találni. Illetve ilyen fórumokat vagy közösségeket (discord?) érdemes lenne frekventálni.


Egyébként hidd el nem vagy egyedül, még véletlenül sem. Pláne a jelenlegi társadalmi és társkeresési paradigmában. Statisztikák szerint a fiatal férfiaknak mostmár a többsége szextelen, illetve lemaradnak a nők mögött képzettségben és jövedelemben is. Ez a tendencia és trend jelenleg.

2023. szept. 11. 17:46
 4/9 anonim válasza:

2:


Írhatsz ha akarsz beszélgetni.

F 30 BP. Bár nincs komoly depresszióm vagy mentális betegségem, de hajlam igen, nem ismeretlen téma számomra.

2023. szept. 11. 17:48
 5/9 anonim válasza:
Próbáltál már eljárni kocsmázni? Az bevált megoldás faluhelyen...
2023. szept. 11. 18:44
 6/9 anonim válasza:
Nincs a közelben valami nagyváros? Ha nem vészes és busszal is kb fél óra simán eljárnék a helyedben. Mi is gyakran mentünk meg jöttünk haza az utolsó busszal. Ott nyilván több lehetőség adódna ismerkedés szempontjából is.
2023. szept. 12. 00:21
 7/9 Barnabas333 válasza:
Én 46évesen a fővárosban is ugyanezt érzem. De sajnállak, te még fiatal vagy. Ên csináltam egy hobbyt, valamennyire leköt, de a társas magány akkor is felemészt. Nem is tudom elképzelni a korombeli egyedül álló férfiak hogy bírják ezt.
2023. szept. 12. 05:32
 8/9 anonim válasza:
Koltozz Pestre
2023. szept. 12. 18:55
 9/9 anonim válasza:

Hali.


Hasonló vagyok én is. Annyi hogy én leszarom már. Majd lesz ahogy lesz.


Kezdj el edzeni találj valami hobbit cékt bármit. Foglalt le magad. Meg eleve nem kell mindenkinek kapcsolatban élni.Rohadt unalmas lenne a világ ha mindeni a párjávak rohangálna kell szingli ember is.


Tedd a dolgod csapj ida az asztalra tűzz ki valami célt és el fog jönni a te idöd is. Amikor meg ott leszel a hölgy fogja rajtad látni hogy egy célokkal teli komoly férfi vagy.

2023. szept. 16. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!