Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Férfi kísérőt lehet találni...

Férfi kísérőt lehet találni egy napra valahol?

Figyelt kérdés
Kizárólag kísérőt és semmiképpen nem egyéb szolgáltatásra keresnék középkorú, úgy kb. ötvenes férfit. Van rá egy hetem. Én is őrültségnek tartom, de egyelőre az idő szűke miatt jobb nem jut eszembe. Vidéki rendezvényre. Ne győzzetek meg, hogy hülyeség, tudom agyament ötlet. Nem jelenhetek meg egyedül nőként. Kizárólag az oldal érdekelne vagy hirdetés ahol ilyesmikkel foglalkoznak. Amiket néztem mind szexhirdetés sajnos. Az semmiképpen nem jöhet szóba. Köszönöm!

2023. júl. 7. 18:02
1 2
 1/13 anonim válasza:

Vannak férfi hostok, szexmentesek.

A kereső most rögtön feldobta.

2023. júl. 7. 18:10
 2/13 anonim válasza:

Nincs az ismeretségi körödben egy férfi sem aki el tudna kísérni?

Vagy annyira szigorúak a kritériumok?

2023. júl. 7. 18:23
 3/13 A kérdező kommentje:

1/2-nek , nekem nem dobott fel konszolidált magyar férfi hostot. Esetleg linket tennél ide?


2/2-nek: Mindenki nős, nem is mozgok nagy ismeretségi körben az az igazság. Egy hét alatt meg az útszéléről mégsem lehet leszólítani akárkit még félreértené. Nem puccos rendezvény, pusztán meg kell jelennem, azon a rendezvényen, mert a megjelenés lenne fontos vagy inkább elvi/üzleti okból.

2023. júl. 7. 18:41
 4/13 anonim válasza:

49eves vagyok 190cm 104kg

Nyugat Dunántúl

2023. júl. 7. 18:51
 5/13 anonim válasza:

A 2-es vagyok.


Hát pedig ha a neten keresel ilyet, tulajdonképpen akkor is az útszéléről fogod leszólítani, és simán félreértheti.

Én elkísérnélek szívesen, de messze vagyok hála istennek még az ötventől.:)


Bár azt nem értem, hogy a mai világban miért gáz az ha egy nő egyedül megy egy rendezvényre.

2023. júl. 7. 19:00
 6/13 anonim válasza:
2, 5, ha nem tudsz segíteni érdemben, akkor ne kelljen már neked itt magyarázkodni.
2023. júl. 7. 19:08
 7/13 anonim válasza:

6-os!


Neked meg ne kelljen már mindenbe beleokoskodni!


Mind a két válaszommal próbáltam segíteni, de a kérdező ezek szerint tipikusan az az ember akin nem lehet segíteni.


Ha nincs szó szexről akkor miért baj az, hogy az ismerős férfiak nősek? Semmi jelentősége.

Az "útszéléről" nem akar senkit megkérni, a neten meg nem talált ilyen szolgáltatást állítólag.

Akkor nem tudom, hogy mi a célja ezzel a kérdéssel?


Egyébként most rákerestem kiváncsiságból a googlen, és egy rakás ilyen szolgáltatást dobott ki. Nem tudom, hogy a kérdező miért nem talált.


De mégegyszer leírom: Nincs olyan rendezvény, ahová egy nő ne mehetne el egyedül.

2023. júl. 7. 19:23
 8/13 anonim válasza:
7. Itt egyedül te okoskodsz! Semmi közöd hozzá, hogy miként és miért így dönt.
2023. júl. 7. 19:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy veszekedés lett belőle. Valóban nem azt kérdeztem, hogy megjelenhetek-e egyedül, hanem kísérőt kerestem normális keretek között viszonylag. Mindenesetre az nem jár rendezvényre, aki úgy véli középkorú nők egyedül kóvájognak a rendezvényeken... 8-as köszönöm a megértésed!
2023. júl. 7. 19:45
 10/13 anonim válasza:
Ha fiatalabb jó akkor meghallgatnàm a plusz kritériumokat. Elküldöd privàtban?
2023. júl. 7. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!