Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Távolsági buszon vagy zsúfolt...

Távolsági buszon vagy zsúfolt városi buszon hogyan tudok megszólítani egy lányt aki tetszik indirekt módon tehát nem zaklatva őt hanem valami véletlen folytán és elkérni a kontaktját ha látom rajta, hogy tetszem is neki?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 20:36
 1/4 Hellmano válasza:

Régen jól lehetett csajozni buszpályaudvarokon, buszokon stb. most nem tudom ez, hogy megy, de szerintem a buszpályaudvarok suli után tömve vannak és ott a legkönnyebb ismerkedni, mert sokan nem is a buszokra várnak, hanem csak ismerkedni meg sasolni a nőket/pasikat kinek mi jön be.


Én anno úgy szoktam csinálni, ha láttam a csaj is néz és érdeklődő, akkor ha egyedül ült megkérdeztem, hogy melléülhetek e. Ha igen, akkor az már fél siker, mert onnan mehet a szöveg...onnan meg már rajtad múlik, hogy elbénázod vagy sem a dolgot.

2023. szept. 12. 20:50
 2/4 anonim válasza:
Max ha mellé tudsz ülni és ha tudsz vele beszélgetni
2023. szept. 12. 22:01
 3/4 anonim válasza:

Leulsz melle es majd mondj valamit neki.

Reg egyutt utazunk, szimpatikusnak tartalak es gondoltam hogy bemutatkozom…

2023. szept. 13. 23:04
 4/4 anonim válasza:
Kérd el a jegyét ellenőrzésre.
2023. szept. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!