Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan szólitsam meg az...

Hogyan szólitsam meg az évfolyam társamat úgy hogy nem ismerem de minden szünetben ott ülök egy paddal mellette és órán már felkészülök rá hogy beszélek vele. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 12:15
 1/8 anonim válasza:

Ha mondjuk hiányoztál egy óráról elkérheted tőle a vázlatot


Ezzel mondjuk az a baj hogyha félénk vagy nem fogod tudni tovább vinni a dolgot

2023. nov. 3. 12:25
 2/8 anonim válasza:
Egyetem, vagy középiskola? Te vagy fiú, ő a lány?
2023. nov. 3. 13:17
 3/8 anonim válasza:

Mindkét előző válasz rávilágít egy-egy lényegi mozzanatra.


Fontold meg őket, mit tehetnél a siker érdekében! Hajrá!

2023. nov. 3. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a fiú.
2023. nov. 4. 07:57
 5/8 anonim válasza:

"Szia! Mindig úgy örülök, hogy itt látlak! Bélának hívnak, megkérdezhetem a neved?"

Ha igen, akkor:

"Megkínálhatlak ezzel az édességgel? Én első éves (kohász) hallgató vagyok, ha jól tudom, te (vájárnak) tanulsz?"

Azért jöttem ide tanulni, mert (szeretem az olvadt vas szagát).

Egyébként itt élek/ kollégiumban lakom/ a közeli faluban élek, onnan járok be."

Van egy két haverom már az évfolyamról, pl. a Joci, aki azért érdekes mert...

Hétvégén egyébként (focizni, tollasozni, horgászni) szoktam. Jaj, imádom, múltkor az történ a pályán képzeld, hogy (...). Neked van valami hobbid esetleg?"

"Lesz egy buli hétvégén, lenne kedved oda eljönni velem? Tudok egy jó cukrászdát, meghívhatlak valamikor egy krémesre?

Ma kettő után ráérek, szívesen elkísérlek egy darabon, ha nincs ellenedre?"

Valami ilyesmi, pl.

A lényeg az lenne, hogy megismerjétek egymást. Tehát beszélj magadról és érdeklődj iránta. Nem baj, ha kicsit zavarban vagy, ő is zavarban lesz kicsit. Az se baj, ha néha elakad a beszélgetés kicsit.

Sok lány az én időmben eleinte igen tartózkodó volt eleinte, ezen kitartással túl kell esni. De lehet ma már lazábbak. Viszont ha azt mondja, hogy bocs, de nem. Akkor azt fogadd el.

Bár sztem az, hogy ott ültök egymás mellett, ez nem véletlen. Ő is direkt odaül, hogy megszólítsd. Tehát hajrá.

50f

2023. nov. 4. 11:24
 6/8 anonim válasza:
Remélem, érted egy nő gesztusait. Elsőre elég, ha köszönsz neki a szemébe nézve. Az arcára kiülő reakcióból felmérheted, fogékony-e akár egy szóra is. Ahogy #5 írta, az kb jó, de nem biztos, hogy az egészet egyszerre végigtolni jó lesz, ez majd ott és akkor derül ki. Ha igazi szende a lány, apránként jó haladni, ha meg vagányabb, akkor pörgethetsz, pláne, ha bírod a tempót :-)
2023. nov. 4. 15:48
 7/8 anonim válasza:
5-ös, nem akarsz engem felszedni? 43n.
2023. nov. 4. 22:41
 8/8 anonim válasza:

7# Jaj, ezt köszönöm, de foglalt vagyok, viszont neked sok boldogságot!


6# milyen fontos kiegészítés!


5# vótam

2023. nov. 6. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!