Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit érdekel a...

Van itt olyan, akit érdekel a nomád életmód, s ezt valamilyen formában meg is valósítaná a jövőben?

Figyelt kérdés

Akit érdekel a téma vagy szeretne erről beszélgetni, az nyugodtan írjon egy privát üzenetet.

Ti hogyan látjátok a 'nomádságot' és az elszigetelt életet a civilizáció peremén?



nov. 13. 15:15
 1/4 anonim válasza:
En utaztam, toltottem idot nomád mongolokkal. Kemény, monoton, es komfortnelkuli elet.
nov. 13. 15:25
 2/4 anonim válasza:
Engem már régóta érdekel. :) Több erre nyitott ember kéne, akik komolyan is gondolják.
nov. 13. 16:57
 3/4 anonim válasza:
Egy ismerősöm félnomád életet él. Addig, míg belejött, engem is érdekelt, de azóta inkább taszít a dolog.
nov. 13. 17:44
 4/4 anonim válasza:

Álmodozok róla, de így is marad, mert megpusztulnék 😅.

Kemény élet az. Van szépsége, romantikája, de nincs meg a tudásom hozzá, hogy a természetben életben maradjak.

Ha könyvekből fel is lehet készülni valamennyire, a tapasztalat hiányzik, amit a gyakorlatban átadnak egymásnak a nomádok.

nov. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!