Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez probléma vagy elfogadható...

Ez probléma vagy elfogadható ebbe a formában? Aggódok is meg nem is ugyhogy... Ahjj kérlek értelmes válaszokat adjatok s ne engem hibáztassatok...

Figyelt kérdés

Napokban be jelöltem egy lányt facebookon (ez volt mult hétfőn), (14 éves én 20 éves vagyok), eleinte csak beszélgettünk stb,utána szóvá lett téve igaz az én részemről hogy találkozhatnánk.

Bele egyezett s mikor már egy jo ideje jártuk a várost ő megkérdezte hogy szeretnék-e vele kapcsolatot..?

Na most akkor :

Ugye fiatal koru illetve még szűz is mert mondta.

Tisztába voltam ezzel de mivel én már felnőtt vagyok (agyilag néha még gyerek 😅) azt mondtam neki :

Ha te ettől boldogabb leszel akkor igen szeretnék.

Ezt csak az ő érdekébe mondtam hisz eleinte is szimpatikus kedves lánynak láttam s az is.

Azóta nagyon sok utalást tesz a szexre, mondtam neki nincs nállam most durex így nem lesz semmi 🙂

Azt mondta hogy akkor csináljuk az nélkűl.. Ismételt válaszom volt s hozzá teszem hogy én úgy nem szeretnék mert ugye első a védekezés, munkából egy kisemberke miatt nem szeretnék kiesni 😅


Tegnap este ismét találkoztunk, szóvá tette hogy fázik s ugye opció volt át adom neki a pulcsim de akkor Én fogok fázni, ugyhogy ugy döntöttünk haza jövünk a bőrkabátomért, s mikor vissza mentünk nagyon nem volt már mit csinálnunk, leültünk a buszmegállóba s átöleltem, megemlitettem hogy ha csak ezt csináljuk akkor maradhattunk volna nállunk, kis hezitálás után azt mondta akkor menjünk vissza, ismét leírom egy 14 éves szűz lányról van szó, az hogy szexelünk (még mindig nem volt durex) vagy netán megerőszakoljam ami nyilván egy gerinctelen dolog, egyik se volt az eszembe mert egyiket se preferáltam az utobbit meg pláne hogy nem.


Eldöntöttük hogy jővő hét pénteken s szombaton is átjön hozzám, egyedül élek ugyhogy senkit nem zavarna a lány.


Vissza térve, ugye sok utalást tesz arra hogy szexeljünk de bennem nincs annyi gerinc hogy egy 14 évessel én ugye csak baráti kapcsolatot terveztem de ezt ugye ő tovább vitte, azóta arcra/szájra puszi meg ilyenek mennek.. S nagyon oda van értem bár nem értem miért hisz se sok pénzem se kocsim szimplán van egy áldott jó szivem amivel ha valakit egyszer megkedvelek azt nem szeretném elfelejteni.


A találkozás az most ugy van hogy 22-kor mert napközbe tanúl a sulira bár szerintem is azt kellene még neki de szeretek vele lenni s rettentően aranyos lányról van szó.


Szülei azt se tudják hogy létezem s azt se hogy a lány este kijárkál velem.

Megszeretném ismerni a szüleit s akkor en is nyugodtabb lennék csak ugye egyik a kor különbség ami aggály lehet egy szülő részéról meg az hogy fiuból vagyok, egy 14 éves lánynak a suliban a helye nem melettem az ágyban pl, de elengedni sajnos nem szeretném már, mert szeretek vele lenni s jó érzés segíteni s törödni valakivel aki ezt viszonozza mosoly illetve öleléa formájában.

A lány nem szeretné elmondani a szüleinek hogy velem találkozgat mert akkor szoba fogság meg elveszik a telefonját stb, mi lehetne a megoldás nekem rendőrségi ügy meg ilyenek nagyon nem hiányoznak az apjával meg verekedni nem akarok szeretném a jó megoldáson haladva megoldani azt hogy továbbiak is tarthassam a kapcsolatot a lánnyal illetve hogy a szűlei megismerjenek s megkedveljenek s elfogadjanak s engedélyt biztosítsanak arra hogy találkozzunk, de nem tudom hogy ezt hogy lehetne megoldani, ebben is kérném a segítségetek s vegyétek figyelembe azt is hogy nem szeretnmé hogy ennek az egésznek vége legyen.

Magam koruak már ígényesek elvárásaik vannak, legalábbis ebbe a városba sok mindenki már ezt követi, neki elég ha szeretve van s ott vagyok melette.

Édes szívem tegnap kisírta magát a vállamon mert rosszakat álmodott az édesanyjával kapcsolatban, fájt néznem hogy fájdalmat okoztak neki azok az álmok s én rám is rám tört a sírás, de valahol jobban hogy kitudta ezt tárni s megbeszléni valakinek.



2023. máj. 21. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit összehordtál, annak se füle, se farka, csak az, hogy meg akarsz dugni egy 14 évest és keresed az önigazolást.

Egyáltalán minek jelölsz be 14 éves lányokat?

Itt nem az a kérdés, hogy beltöltötte-e a 14. évét vagy sem, hanem az, hogy ebben az életszakaszban ez egy súlyosan egyenlőtlen helyzet, amikor etikátlan a nyomulásod.

2023. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez alapján egész rendes srácnak tűnsz.

Viszont tényleg ne feküdj le vele. Ha bemutat a szüleinek, és szerelmes leszel belé, és össze is jöttök (bár elég kislány hozzád képest de azért nem egy halálos bűn), akkor esetleg pár hónap múlva.

14 évesen én is pasiztam meg ilyenek, szexelni is akartam, de valójában nagyon nem voltam erre készen lelkileg, csak egy hormonbomba voltam.

Engem kihasználtak, traumatikus is volt. Egy kislány még, nem tudja pontosan mit akar, és mi milyen reakciót vált ki belőle.

Ha a szüleinek nem akar bemutatni, akkor hanyagold. Titokban tartani az nagyon durván gáz.

2023. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó istenem. Édes istenem. Neked van anyukád, apád? Tudod Te hogy működik egy 14 éves lány?
2023. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó az, nem tudom mit szenvedsz már, csak szexeljetek.
2023. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
pedofil vagy. jelentelek
2023. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
#5 lehet hogy nem feltétlen etikus, de jogilag amúgy rendben van.
2023. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
azt tudom hogy jogilag oké, de baszki 20 évesen olyan szinten lenni hogy egy 14 évessel legyél.. az elég komoly
2023. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát figy, szerintem ez a sztori nagyon gáz. Miért nem kötődnek i csajjal baratkozol? Nagyon nem kene szerencsétlent kihasználni…
2023. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Jogi probláma nincsen, hiszen 14 év a beleegyezési korhatár (magyarországon).


Viszont minden más tekintetben ez egy nem jó összeállítás. 20 évesen te már felnőtt vagy, ő meg még éppen hogy csak kamasz lett. Ebből komoly kapcsolat nem alakulhat ki. Túl nagy a korkülönbség. Nem tudom támogatni a kapcsolatototkat. Tehát pl 18-24 évesek lennétek, akkor már talán éppen okés lehet már a6 év különbség, de ilyenkor még túl sok.


30f

2023. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem alakulhat ki.
2023. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!