Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » SOS! Be tudna fogadni valaki...

SOS! Be tudna fogadni valaki Buapesten pár hétre egy szobacicával?

Figyelt kérdés

Az albérletemet felmondták, holnapig ki kell költöznöm. Nins senkim, sem családom, sem rokonok, sem barátok. Csak az utcra tudnék menni, de a cica nélkül ez kizárt. Sajnod semmi pénzem sincs jelenleg, alkalmi munkákat szoktam vállalni.

Természetesen a rezsit fizetném és vállalom a házmunkát. Szobalámyént dolgoztam eddg, 55 éves vagyok és egyelőre a III.lerületben lakom.

Köszönöm, hogxy elolvastad és minden segítséget köszönök!



dec. 1. 13:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

8: A szóbeli szerződés is szerződés.

Jelenleg az a hivatalos helyzet, hogy ők nem tudják bizonyítani, hogy felmondtak neked, tehát csak a határozottságodon múlik, hogy élsz-e a jogaiddal vagy mész a híd alá.

Jelenleg ha ki akarnak tenni, és hívod a rendőrséget, neked fognak segíteni.

De sose értetem, hogy áll neki egy élethelyzetnek valaki úgy, hogy nincs tisztában a helyzetet érintő alapvető körülményekkel, és csak akkor akarja ezeket megtudni, amikor bajba került...

dec. 3. 13:25
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 3. 15:11
 13/22 anonim válasza:
Szivesen! Húzd ki a telet ott!:)
dec. 3. 15:20
 14/22 A kérdező kommentje:
Ha lecsrélik a zárat, kikapcsolják a közműveket, kirakják a cuccaim, ezt megtehetik vagy önbíráskodásnak számít?
dec. 3. 15:41
 15/22 anonim válasza:

A közműveket nem fogja szerintem a szolgáltató kikapcsolni.

A zárat a tulaj ki tudja cserélni, de te meg ki tudod hívni a rendőrséget, hogy ezt megakadályozzák.

Mindenestre már most is érdeklődhetsz a rendőrségen, mi tévő legyél.

A szolgáltatóknál is.

dec. 3. 17:47
 16/22 A kérdező kommentje:
A villanyt már egyszer kikaocsolta a gondnok, de azt még visszakönyörögtem. Ha nincs más lehetőség, marad a rendőrség. :(
dec. 3. 18:58
 17/22 anonim válasza:
Esetleg olyan hely nem opció, ahol van munkásszállás? Vagy facebook-on egy bármilyen fűthető hely kérése? Szeretetszolgálatok is szóba jöhetnek. Garázs, félszoba, bármi. Vállalj idősgondozást, bébiszitterkedést, állatmegőrzést, telekőrzést, földterület őrzését, ha adnak hozzá szállást. Illetve én a helyedben nem ragaszkodnék Budapesthez. Lehet, hogy főváros, de az ilyen mezőgazdasági munkák (idény vagy állandó) inkább vidéken vannak.
dec. 4. 01:49
 18/22 anonim válasza:
Te olyan berlo vagy aki nem fizet semmit csak lakni akar? Akkor nem csoda hogy kidobtak
dec. 4. 13:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Fizettem, csak nem eleget. 150 ezer az albérlet és 200 ezer a fizetésem...
dec. 4. 15:33
 20/22 anonim válasza:

Minek vettél ki olyan lakást, amit tudod előre, hogy nem tudsz fizetni?

És mért nem mondod meg a munkahelyeden, hogy ebből a pénzből nem tudsz megélni?

2 fronton mulasztottál.

dec. 4. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!