Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Első találkozásnál téged hány...

Első találkozásnál téged hány évesnek néznek, és mennyi ténylegesen a korod?

Figyelt kérdés
Én 28 vagyok, de sokszor néznek 21-22 körülinek, elég fiatalosnak néznek, engem jó érzéssel tölt el. 28/N
dec. 3. 19:21
1 2
 11/16 anonim válasza:

Anélkül talán még idősebbnek nézek ki 😂

Amúgy miért is nem kéne?

dec. 4. 00:29
 12/16 polarbeer válasza:

Nagyon mosolygós, kedves, ápolt arcom van és szeretek sokat nevetni, ezért általában 25 - 27 körülinek tippelnek. Ha teljesen megborotválkozom, akkor 23-nak :D Szerintem ez azért van, mert sokat vagyok a természetben, nagyon szeretem a munkám (kutató biológus vagyok), és nem nagyon szoktam f*szságokon stresszelni.

Pár éve még a személyimet is elkérték, de mióta változtattam a frizurámon és az öltözködésemen, illetve rendszeresen edzek, azóta a 18-at azért ki szokták nézni :)


31/F

dec. 4. 05:23
 13/16 anonim válasza:
43 éves nő vagyok, 35-37-nek szoktak nézni.
dec. 4. 06:37
 14/16 anonim válasza:

Változó. Vagy még a tizennégyet sem töltöttem be, vagy már húsz vagyok. Talán mert az arcom karakteres, a testem pedig kifejezetten kislányos.

17

dec. 5. 18:55
 15/16 anonim válasza:

46 éves nő vagyok. Kipihenten, szép sminkkel, igényesebb megjelenéssel olyan 43-44 körül és azt hiszem, ez így pont jó is.

Nyilván nem vagyok már 20 éves és hála az égnek nem vagyok olyan lepukkant/fogatlan/ápolatlan, hogy a valós koromnál többnek nézzenek.

A legtöbb egy átlagos napon, bevásárlás közben leggings+ plüss felsőben, smink nélkül volt 45, tehát kb a korom.

Nekem ez így teljesen OK.

30 felett - 1-2 extrém kivételtől eltekintve- a hiba a toronyban van, ha valaki el is hiszi magáról, hogy aaaaannnnyira fiatalos, hogy kenterbe veri a huszonéveseket és tőle még egy üveg ital vásárlásakor is személyit kér a boltos :) Ezeket nem szabad elhinni.

Egy ápolt, elegáns vagy rendezett megjelenésű, higiénét sem hírből ismerő ember minden korban tud kellemes megjelenésű, vonzó lenni- nem kell ehhez lehazudni a csillagos eget idősödve sem.

dec. 5. 20:05
 16/16 anonim válasza:

Engem altalaban 15-16nak neznek de neztek mar 20 folottinek is


13/L

dec. 22. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!