Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt 40 év körüli nő aki...

Van itt 40 év körüli nő aki kipróbálná fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

dec. 17. 16:07
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Ennél még a rosszlanyok.hu is jobb, és ezt nem bántásból írom, lehető legrosszabb helyen keresed, mert ha valakinek kicsit is mások az igényei akkor már ilyen idióta trollkodásokat fogsz kapni, mint pl az #1-es válasza. Azért sok sikert.
dec. 17. 16:18
 2/33 anonim válasza:
Viccen kívül rengeteg nő a fiatalabb férfiakat kedveli, sok nő a korabelieket öregnek tartja...
dec. 17. 16:23
 3/33 anonim válasza:

Én igen, te mennyi idős vagy?


35 N

dec. 17. 16:24
 4/33 anonim válasza:
Aztmondja fiúval.18 éven aluliak a fiúk, azon felül férfiak vannak..
dec. 17. 17:55
 5/33 anonim válasza:
#5 Nagy tévedésben élsz.. Én pl 19 éves vagyok és fiú, a testvérem 16 éves, és férfi...
dec. 17. 17:57
 6/33 anonim válasza:
🤣🤣🤣🤣 Érdekes teremtmények lehettek.
dec. 17. 17:59
 7/33 anonim válasza:
#7 Tudod, nem az határozza meg, hogy valaki férfi-e, vagy sem, hogy eléri a jogi nagykorúság határát, ne viccelj, nagyon felületes vagy. Én sokkal inkább foglalkozom gyerekesebb dolgokkal, videojátékokkal stb, és a kinézetem is egy 14 évesre hajaz, a testvérem pedig arcszőrzettel is rendelkezik, és inkább már komolyabb dolgok érdeklik pl.: politika, nők.
dec. 17. 18:02
 8/33 anonim válasza:
Végülis a kérdés kimenetelét nem értem. Valaki, aki fiúnak mondja magát, így belőled kiindulva tegyük fel legyen 20 éves mit akar egy 40évestől? Engem csak ennyi sokkol.Bocsi nem akartalak leszólni🙏
dec. 17. 18:09
 9/33 anonim válasza:
A fiúknak mindegy, csak nő legyen és pina. Ezért is vagyunk minden koru nőre nyitottak.
dec. 17. 19:42
 10/33 anonim válasza:

Hát azért ha egy nő nem hagyja el magát 40esen is tud baromi szexi lenni. Voltam már 40es nővel, én a legjobb élményeim közé sorolom (hiába nem olyan feszes már a test, mint 20 évesen). Vele voltam a leginkább egy hullámhosszon, nagyon jó volt a szex.

27F

dec. 17. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!