Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek esetleg...

Lenne kedve valakinek esetleg játszani vele? Idősebb korú.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senkise ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.


Ha esetleg valaki lenne akkor az küldjön privátot és küldök elérhetőséget.


Köszönöm.



dec. 28. 19:56
 1/4 anonim válasza:

"IDŐSEBB korú. ...idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40)"


Köszönjük szépen, nagyon kedves vagy! :D


35/Vénasszony

dec. 28. 21:21
 2/4 anonim válasza:

Ez a kérdés több újabb kérdést is felvet.

Miből szárted le, hogy nincsenek barátai?

Honnan tudod, hogy mivel szeretne játszani?

Honnan tudod, hogy random idegenekkel szeretne ismerkedni?

Miért érzem azt, hogy igazából rólad van szó, csak nem merted felvállalni magad?


40 meg baromira nem idős. Még középkorúnak sem feltétlenül nevezhető.

dec. 28. 21:56
 3/4 anonim válasza:

#2


Nyilván saját magáról írta ki a kérdést, csak kamuzik itt ezzel a Youtube-os dumával....

dec. 29. 07:11
 4/4 A kérdező kommentje:

1,


Hogy kellett volna írnom? Középidős? Nem huszonéves és nem tini. Nem tudom pontosan mennyi de tuti 40+. Kérdezd meg tőle!


2,


Rátaláltam a youtubeon elkezdetem nézni és lejött, hogy valószínűleg autista vagy hasonló és megsajnáltam ennyi.


Miből szárted le, hogy nincsenek barátai? - Mert ő mondta nem egy videóban, valamint a videó alatti leírásokban. De nem hiszel nekem vedd fel barátnak és kérdezd meg tőle!!!


Honnan tudod, hogy mivel szeretne játszani? - Mert ő mondta nem egy videóban, valamint a videó alatti leírásokban. Plusz a steamen lehet látni mivel játszik. De nem hiszel nekem vedd fel barátnak és kérdezd meg tőle!!!


Honnan tudod, hogy random idegenekkel szeretne ismerkedni? - Ezt tudom mondani biztosra, de nem egy videóban elmondta már, hogy jó lenne valakivel játszani mert neki nincsenek barátai akivel játszana. És én megsajnáltam ezért terjesztem a youtube csatornáját, steamét, hát ha lesz valaki akivel tudna. Ennyi. De nem hiszel nekem vedd fel barátnak és kérdezd meg tőle!!!


Miért érzem azt, hogy igazából rólad van szó, csak nem merted felvállalni magad? - Én csak az egyik néző vagyok de ha nem hiszel nekem semmi baj menj fel a csatornája és nézegesd a kommenteket már ha még megvannak és a videó leírást aztán döntsd el te. Constantin799-re keress rá.


40 meg baromira nem idős. Még középkorúnak sem feltétlenül nevezhető.- Hogy kellett volna írnom? Középidős? Nem huszonéves és nem tini. Nem tudom pontosan mennyi de tuti 40+. De szerintem az ilyen korúaknak nehezebb találni hasonló korút akivel játszhatnak mert tele van tinikkel és a leírásában elmondta, hogy jó lenne valaki de nem preferálja a nagyon fiatalt, habár azt nem tudom, hogy neki ez mit jelent. De nem hiszel nekem vedd fel barátnak és kérdezd meg tőle!!!


3, Nyilván saját magáról írta ki a kérdést, csak kamuzik itt ezzel a Youtube-os dumával....


Én csak az egyik néző vagyok aki megsajnálta ennyi, de ha nem hiszel nekem semmi baj menj fel a csatornája és nézegesd a kommenteket már ha még megvannak és a videó leírást aztán döntsd el te. Constantin799-re keress rá!!!

dec. 29. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!