Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy férfi...

Lehetséges hogy egy férfi beléd szeressen már az első találkozáson?

Figyelt kérdés
Egy külföldi srácról van szó akivel együtt töltöttem a szilvesztert, hosszú percekig szemeztünk és meg is csókolt, amikor pedig búcsúztunk (másnap már utazott haza) akkor könnyezett, kérdeztem miért annyit mondott hogy miattam. Annyira édes volt ahogy viselkedett.

jan. 2. 23:09
 1/10 anonim válasza:

Ezt már feltetted egyszer.


Nem lehetséges.

Vonzódott irántad, megkapta a romantikus pillanat, benne voltak azok a szép élmények, amikről te nem tudsz.

A veled való éjszaka egy szép zárás volt.


Ennyi.

De még az is lehet, hogy az ivástól, a levegőtől könnyezett a szeme. 😁


Ne tulajdoníts többet, mint ami történt: két fiatal kellemes estét töltött együtt, aztán mindkettő folytatta a saját, külön útját.


Mikor hazaért, várta a szerelme az állomáson. 🙂

jan. 2. 23:18
 2/10 anonim válasza:
Azért könnyezett, mert nem tudott megdugni.
jan. 2. 23:21
 3/10 anonim válasza:
Csak a parfümöd csipte a szemét.
jan. 2. 23:58
 4/10 anonim válasza:
3: ennyi erővel igazán csinálhatnál rekurziót ezekből a kérdésekből meg a válaszaidból
jan. 3. 00:33
 5/10 anonim válasza:
Nem. A bugyidba szeretne...
jan. 3. 02:10
 6/10 anonim válasza:

Sok minden lehetséges. Melyik országból való volt?


Velem TÉNYLEG(!) rendesen viselkedett egy angol Úriember. (Sajnos a COVID után már nem tért vissza ide magyarhonba.)


Na, hadd ne írjam le, hogy mennyire kiábrándultam a tavalyi "párom"-ból. (Csak azért nem vetettem még véget a kapcsolatnak, mert ÜZLET(társat) látok benne.)

jan. 3. 03:24
 7/10 anonim válasza:
Tisztelem a 6-ost, amiért beválalja, hogy ribizli.
jan. 3. 09:37
 8/10 anonim válasza:
#7 Egy szóval nem írt ilyet. :D De nyugi, neked is van esélyed megtudni, mint jelent az üzlettárs, ha már nem anyád tart el. ^^ Persze, ha ennyire komoly gondjaid vannak a szövegértéssel, akkor könnyen lehet, hogy neked a ribizliség lesz az egyetlen mód bármilyen üzletkötéshez.
jan. 3. 15:26
 9/10 anonim válasza:

Valóban!Egy szóval se írt ilyet,hanem azt, hogy azért van kapcsolatban mert üzlet van benne.

Pénzért dug te 🐒!!!

Szövegértő okoska pfff!!!

jan. 3. 15:45
 10/10 anonim válasza:

Az "üzlettárs" NEM MINDEN ESETBEN(!) prostitúció! (Ez nagy tévedés!)


De mit is magyarázzak pont ezen az oldalon. Még úgy is félig-meddig utószilveszter van egyeseknél...


6-os válaszoló.

jan. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!