Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lettünk zavarba egy...

Miért lettünk zavarba egy férfi barátommal néhany hét után való találkozásunkkor?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok egy pasival(én nő, csak barátok vagyunk!) de pár hónapja nem tudtunk gyakran talalkozni, mint előtte, szinte minden nap. Most végre lebeszéltük hogy találkozunk, mindkettőnknek jó lesz, talákoztunk, de pár percig en nagyon, de ő is zavarban voltunk. Én, mikor rám nézett, el is kellett fordulnom, mert elmosolyogtam magam, talán a boldogságtól nem tudom. El is pirultam, nagyon cukik voltunk. Mi történik velem? Nem szoktam zavarban lenni, attól tartok félreért majd valamit ha ilyeneket produkálok. Valaki volt hasonló szituban? Csak mert hiányzott a társasága, jó volt őt látni, hallani a hangját, annak köszönhető?
2023. júl. 7. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg bejösztök egymásnak.
2023. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, de a barátságot nem akartuk soha tönkretenni kapcsolattal, szeretem mint barátot, most meg mi volt ez a zavar? Régebben soha nem volt ilyen érzésem hogy előtte zavarba jöttem volna. Ő tagadta hogy zavarban lett volna, de láttam rajta is.
2023. júl. 7. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az érzések lassan, de biztosan alakulnak.
2023. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eszeddel el tudod magyarazni, mit szeretnel, de ha igy erzel, akkor ez van.
2023. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet érzéseim kezdenek kialakulni felé? Nem tudom.
2023. júl. 7. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt/van ilyen barátság, probáljuk megtartani, hogy csak az legyen, de érződik, hogy többről is lehetne szó...szóval ha neked és neki sincs senkije, akkor alakulhat ebből más is..a végén oda lyukad ki sztem...
2023. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Igen, mi sem szeretnénk elrontani a barátságot, viszont nem vagyunk már tini korosztály. Bár tudom ez nem életkor függő, de nagyon furcsa nekem hogy mit váltott ki belőlem hogy pár hétig nem láttam.

2023. júl. 8. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!