Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a szituáció.Van egy férfi aki nekem bejön de eddig nem beszéltünk még.Az anyukája a szomszéd lépcsőházban lakik és sokszor jön hozzá, ő is a közelemben lakik ( pár lépcsőházzal odébb). Megfigyeltem már hogy a férfi mindig bámul,követ a tekintetével és volt már hogy egymásra is mosolyogtunk.A minap mentem el éppen otthonról és összetalálkoztam vele.A szituáció így zajlott le: ő ment a garázshoz én pedig kicsivel mögötte mentem és telefonáltam.Nyitotta éppen a garázs ajtaját amikor én utolértem őt és ő észrevette ezt.Én haladtam tovább majd ő visszament a kocsihoz ami a parkolóban volt.Addigra én már elértem egy másik utcához ahol most éppen szigetelik az épületeket ezért az alapból egyirányú utcában szétnéztem mielőtt kikerülöm a járdán parkoló munkás kocsikat.Arra leszek figyelmes hogy a pasi elhalad az utca előtt majd visszatolat és befordul.Utána utolért majd lassított, megnézett és begyorsított és mielőtt kifordult volna a tükörből megnézett megint.Remélem érthető volt a sztori és elnézést ha hosszúra sikeredett csak tényleg nem értem most akkor bejövök neki vagy nem.

2023. aug. 23. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen után kerülném ezt az embert.
2023. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. aug. 23. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Férfiként hivatkozol rá, vagyis jóval idősebb lehet nálad. Ez önmagában nem jelent semmit, de ha ennyire nyílvánvalóan bámul, te pedig hagyod, az kb. engedélyt jelent neki, szóval ki tudja, mi lesz a következő lépése.
2023. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ő hány éves lehet?

Kerüld a társaságát.

2023. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!