Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok srácok, ha egy...

Mit szólnátok srácok, ha egy lány több platformon is keresne titeket?

Figyelt kérdés
Nem ér el titeket pl. snapen, rátok ír Facebookon vagy instán mondjuk. Mert nem tudja mire vélni hogy nem válaszoltok neki, azt hiszi nem használjátok az alkalmazást. Ez már túl tolakodó lenne egy lánytól?
jan. 6. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Nem tolakodó, ha nem válaszol ott se akkor el kell engedni
jan. 6. 20:19
 2/6 anonim válasza:
Nem tolakodó, akkor az, ha meg mondom hogy nem kérem. És csak zaklat.
jan. 6. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én is ezt várnám el, hogy akkor megmondja. Nem bírom elviselni, hogy nem nyitja meg az üzenetemet.

Vagy ennyire nem használja az alkalmazást, vagy egy jót röhög rajtam hogy mennyiszer próbálkozom.

jan. 6. 22:01
 4/6 anonim válasza:
Hát, ha látod hogy online, és csak nem nézi meg akkor szerintem hagyd
jan. 6. 22:07
 5/6 anonim válasza:

Én azt mondom, hogy ez a normális. Sőt, kifejezetten kiábrándító, amikor valaki hagy a fenébe, csak mert valahol nem vagyok elérhető. Aminek ezernyi oka lehet, és tudni kell, hogy ezek a rendszerek nem 100%-ig megbízhatóak. A Messenger például van, hogy akkor is online-nak jelzi az embert, ha nincs bejelentkezve. Többször volt ilyen. Volt, hogy barátnőm ott volt mellettem, órák óta nem nyúlt a telefonjához, de nálam online-nak mutatta. De volt, hogy édesanyámat 3 napon át éjjel-nappal online-nak mutatta, pedig okostelefonja nincs, a számítógépét meg napok óta be sem kapcsolta. Nem szabad az ilyeneket bizonyítéknak tekinteni.

Ami meg a párkapcsolatot illeti: szerintem célszerű már az elején az ilyen szokásokat letisztázni. Másrészt: én épp azért adom meg minden elérhetőségemet a barátnőmnek, hogy nehogy az legyen, hogy ha valahol valamiért elérhetetlen vagyok, akkor ne tudjon elérni, ha kell.

Viszont ha az van, hogy tényleg hanyagol, akkor nem érdemes erőltetni. Hidd el, bőven lenne olyan pasi még a világon, aki boldog lenne, ha rendszeresen beszélhetne veled. Felesleges az olyanra időt pazarolni, aki mellőz.

jan. 6. 22:44
 6/6 anonim válasza:
Ha kölcsönös lenne az érdeklődés egymás iránt, ha kölcsönös lenne a szimpátia, akkor én örülnék neki! F.
jan. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!