Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Honnan tudom ,hogy mit akar...

Honnan tudom ,hogy mit akar egy férfi? A munkahelyen ahol dolgozom az egyik alkalmazottal nem tudom,hogy mi a szitu

Figyelt kérdés

Egy jó pár hónapja ő járt értem vitt a munkahelyre beszélgettünk általában mindenről. Aztán ez az egész kezdett elmélyulni én szerintem. Csak a probléma az hogy a parom kollégája és hogy én is ott dolgozom így már az enyém is..

Csipkelődött volt olyan hogy szituálciot eljátszott odajott. megfogta az oldalam. Ebédet rendelt. kettőnknek

Van két gyerkőc nekik csokit küldött haza csak úgy

Az szeretném megtudni hogy én gondoltam túl vagy szimplán kedvesség volt


jan. 8. 06:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csak remélni merem hogy ez egy kamu kérdés és nem komoly hogy van nő aki a párja mellett arra kíváncsi hogy egy másik csávó akar-e tőlle valamit... De amennyi hiba van ebben a kérdésben és értelmetlen szöveg nagy az esély hogy kamu.
jan. 8. 06:51
 2/11 anonim válasza:
Meg akar(fog) dugni,ha nem esett volna le.
jan. 8. 06:56
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem magyar tanárt kértem már ne haragudj..

Az hogy még a kapcsolat milyen nem vagy benne nem tudod az előzményeket

Tudod vannak kényszer kapcsolat mert anyuka 2 kisgyerek mellett nem igen ugrálhat

jan. 8. 07:23
 4/11 anonim válasza:
Hűha, itt úgy látom komoly gondok vannak a toronyban...
jan. 8. 08:00
 5/11 anonim válasza:
Kérdező írj rám kérlek ..
jan. 8. 09:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben
jan. 8. 09:51
 7/11 anonim válasza:
Te szoktál puszta kedvességből ebédet rendelni másnak? És csokit küldeni a gyerekeinek? Remélem, segítettem.
jan. 8. 12:08
 8/11 anonim válasza:
Hagyjátok, ez szimplán egy troll vagy olyan szinten sötét hogy az már kínos. Privátban is üzen vállalhatatlanúl. Ha tényleg ilyen embernek van 2 gyereke és próbálja megcsalni a párját akkor megint csak igazolodik hogy hova fajul a világ. 😅
jan. 8. 14:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi is vállalhatatlan?? Az hogy ha nem tetszik ne olvasd ja es hogy két gyerekes anyuka bem igazan tud ugralni ha szar a kapcsolat. Ez tényleg vállalhatatlan.De pontosan te leszel az utolsó akinek magyarázkodni fogok.. megtagadál a megcsalasnal holott nem az a téma van nem egy nem 2 hasonló kérdés csak más szituálciòval..
jan. 8. 16:45
 10/11 anonim válasza:
Az ilyeneknek minek gyerek plane 2 is...szanalmas
jan. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!