Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm 1 szomszéd"nem"...

A főnököm 1 szomszéd"nem" fejlődő országból jött.Alkalmazottak nincsenek bejelentve,kirugdossák őket és egyszer elkaptam egy beszélgetést a főnököm és egy idegen férfi között,elhangzott,hogy:a Magyarok nem szeretnek dolgozni!Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazat kell neki adni és mindenkinek felmondani.
2022. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejlődő, tehát fejlett? Osztrák? Fel kell jelenteni, de oknak kevés lesz, hogy azt mondta, a magyarok nem szeretnek dolgozni.
2022. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz szoba ilyen emberekkel?
2022. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miről mi a vélemény?

A főnökről, mert így csal?

A migráncsokról, hogy próbálnak életben maradni a jobb reményű "nyugaton"?

Rólad, akinek csak annyi esze van, hogy ehhez asszisztál?

2022. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes magyar nevében nem beszélhetek, de én tényleg nem szeretek :-)
2022. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szeret dolgozni, főleg ha elcsalják a járulékait és nem fizetik ki rendesen, ellenben ingyen fejőstehénnek nézik. Az ilyen szutyoknál nem szabad dolgozni. Azt várja, hogy majd az ember a munka öröméért fog bejárni, ugy szerti a munkát, hogy még fizetést sem kér.

Az ilyen mocskos fönök szedheti a sátorfáját és huzzon vissza a balkáni retkes putriába, a jó édes anyját dolgoztatni meg kirugdosni!

2022. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is holnap kilépek, mert borzalom az egész !
2022. ápr. 3. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes! Illetékes hivataloknál ne felejtsd el feljelenteni!
2022. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megteszem !Mikor rákérdeztem, hogy miért nem jelentettek be azt a választ kaptam, hogy miért nem szóltam előbb ! De egy hónapig így kellene dolgoznom, hogy nem vagyok bejelentve, persze, ha addig nem rúgnak ki !
2022. ápr. 3. 15:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Szólni kel...mintha magától nem tudná. Hát ez vicc.


Amúgy ahol megbecsülik a dolgozót (értsd, embert látnak benne és nem igás lovat) és rendesen megfizetik, onnan nem fog menekülni és ott ha dolgozni nem is szeret, de fog teljesíteni, mert látja az értelmét és megakarja tartani a munkahelyét. Ezek a kihalós alapú munkahelyek. Itt nagyon kevés ilyen van sajnos. Itt fillérbaszás, meg a másik kizsigerelése megy csak. Holott elmondások alapján jobban járnak azok azok a munkáltatok, akik becsületesek és megbecsülik a dolgozót.

2022. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!