Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem férfi öltözőjébe...

Konditerem férfi öltözőjébe normális hogy bejárnak néha női alkalmazottak?

Figyelt kérdés

Nem azért, hogy szégyellős lennék, vagy bármi, csak fordított helyzetben kicsit nagy visszhangot váltana ez ki.


Volt már rá példa, hogy egy szál f.ban volt bent egy csávó, és akkor jött be a taki néni takarítani.



nov. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer velem is előrdult hasonló pár éve (rajtam pont volt alsónadrág, de semmi más). Nem tudom, hogy normális-e, de valószínűleg nem az. Viszont emiatt én nem fogok a recepción árulkodni csóró takarítónőre, aki egyszer random bejött az öltözőbe a felmosó vödörért. Ha ez rendszeresen megtörténne velem, akkor nyilván zavarna, de most egy alkalom le van szarva, nem történt semmi.
nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, én már fel voltam öltözve szerencsére, mikor két munkásruhás létrás faszi bejött az öltözőbe. Mondtam, hogy bocsimár, legalább kopogni lehetett volna. Káromkodva kimentek, de tárva nyitva hagyták az ajtót.


Edzés után szóltam a recepción, ahol a kiscsaj kiröhögött, hogy jaj hát ez ilyen.


Azóta már bezárt a hely, gondolom az ilyen apróságok miatt elkoptak az emberek.

nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én egy ny-európai reptér férfi mosdójában tapasztaltam, hogy a vizeldébe egyszer csak bejött egy sötét bőrű takarítónő egy felmosó moppal. De hát nyilván ez volt neki feladatként kiadva és a vizelők számára sem tűnt különlegességnek, a takarítónő meg nyilván sok mindent látott már.
nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, érthető, hogy ez a feladatuk, de milyen kínos ez már nekik is. Néha a recisek is berohannak valamiért, és azért úgy az más tészta lehet már, ha például meglát valakit pucéran, akivel úgymond tartja a kapcsolatot :D
nov. 11. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Uszodában a takarító hölgy a férfi öltözőjéből nyíló raktárban tartotta takarító eszközeit. Valószínűleg lett volna más tároló az uszodában, de szerintem volt benne kukkoló hajlam és rendszeresen bejárt, míg a férfiak öltöztek. Nem bánom, mert aránylag jó csaj volt.
nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A konditeremben általában női alkalmazottak vannak a recepción, illetve takarítóként is alkalmazva, így ha gond van, vagy ott a raktár stb, akkor értelemszerűen be kell menniük.


Az már más kérdés, hogy kopognak, vagy beszólnak-e előtte hogy van-e bent valaki, vagy fel van mindenki öltözve vagy csak simán besétál és nem érdekli hogy esetleg van aki meztelenül van éppen.


Tehát a válasz, hogy bemehetnek, be is mennek amennyiben szükséges.

nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Taki néni mar sok fa. Szt látott

Taki néni mar nem szegenylos ha munka kozbe pelo megy szemei elott mar nem lepodik meg hogy milyen kicsi es budosebb beizzadtan mint a felmosovodor. De hat taki neninek ez a munka jutott itt relatív gyorsan felmossa a heretol izzadt padokat majd elsiet par szoros zacsko melett hogy időben haza mehessen egy meg kisebb fas.zhoz ami mar szottyadt is

márc. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!