Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Beszéltünk 2 napig, aztán...

Beszéltünk 2 napig, aztán semmi reakció?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm pasijának van egy jó barátja. Mivel úgy gondolták, lenne közös témánk, rávették a srácot, hogy írjon rám, tök jól el is beszélgettünk, viccelődtünk, stb, aztán egyik nap közölte, hogy van egy kis dolga, és azóta egy szót sem írt. Elvileg a barátnőmék sem tudnak róla semmit, a telefont nem veszi fel, üzenetekre nem ír vissza. Én mégis úgy érzem, hogy csak engem "kerül", és nagyon furcsa ez nekem. Egyikünk se akar kapcsolatot, csak haverkodni, nem is volt minimális flört sem, és bántó dolgot sem írtam szerintem. Viszont hiányzik, hogy ilyen jót beszélgethessek valakivel, meg egyenes, őszinte embernek tartom magam, én ha nem akartam volna tovább beszélgetni, simán megmondtam volna.
jan. 11. 12:06
1 2
 1/16 anonim válasza:

"én ha nem akartam volna tovább beszélgetni, simán megmondtam volna"


Mert te egy kulturált ember vagy. Vannak, akik nem azok.

jan. 11. 12:08
 2/16 A kérdező kommentje:
Halál intelligensnek tűnt. Nekem is van, hogy nem érek rá írogatni, de azért munka mellett is meg szoktam oldani, hogyha akarom, ha meg nem akarom, azt jelzem.
jan. 11. 12:16
 3/16 anonim válasza:

Hát közölte hogy van egy kis dolga, nem? :D

Amúgy simán lehet hogy ő nem barátkozni akar (bármit mond is), hanem kicsit többet, és azt szűrte le a beszélgetésből hogy te ettől teljesen elzárkózol. Akkor meg minek húzza a saját idejét? Nem mindenki szeret ám chatelgetni, valakinek teher. Az is lehet hogy míg te úgy érezted hogy jól elbeszélgettetek, neki nem ez volt a tapasztalata úgyhogy így próbál szabadulni tőled. Nyilván korrektebb lenne ha megmondaná hogy nem akar barátkozni, de nem mindenki van olyan szociális szinten hogy ezt megtegye. Egyszerűbb a "ghosting"

jan. 11. 12:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Még furábbá teszi a helyzetet, hogy a haverjának, a barátnőm pasijának sem reagál se a hívásaira, se az üzeneteire.
jan. 11. 12:42
 5/16 anonim válasza:
Bármi van, haveroknak mindig felveszem a telefont, pedig sajnos én is hajlamos vagyok eltűnni napokra ha nincs kedvem az emberekhez. Valószínűleg történhetett vele valami akkor, vagy elvesztette a mobilját ha még a barátnőd pasijának sem válaszol
jan. 11. 12:47
 6/16 anonim válasza:
Szólj a rendőrségnek!
jan. 11. 12:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Elvileg gond nincs, mert a családja nem jelezte, nyilván velük azért beszél. Egyszerűen csak mindenki mást ghostolt.
jan. 11. 12:57
 8/16 anonim válasza:
Ismerkedek egy ilyen csajjal, képes egy hétre eltűnni, semmi üzenet vagy telefon, de senkinek 😅
jan. 11. 18:16
 9/16 anonim válasza:

Most ez nem poén..

Hasonlóan jártam ősszel, csak élőben. Jóban voltam a sráccal, de nem voltunk olyan hűdejóban. Elmentünk barátokkal kirándulni. Aztán egyszercsak kettesben maradtunk, elsétálgattunk, leültünk és nagyon jót beszélgettünk. Majd mondta,hogy legszivesebben megcsókolna 😬 majd közölte, hogy mindjárt jön, a haverját megkeresi, max 40 perc. Azóta is várom 😂

Üzikre nem reagált, a közös ismerősök elöl is bujkál, titkolózik 😂

jan. 11. 18:43
 10/16 anonim válasza:
9# Azóta is ott várod az erdőben? Az komoly. Van egy rossz hírem, ő csak becsapott téged, menj haza nyugodtan!
jan. 11. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!