Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mik lehetnek a negatív tulajdo...

Mik lehetnek a negatív tulajdonságaim?

Figyelt kérdés

Leírom csak a pozitív tulajdonságaimat:

Magas vagyok, igényes, jól öltözött. Mondták már, hogy jóképű vagyok (szerintem ez csak összeszedettebb napjaimon igaz, egyébként én arcra átlagosnak tartom magam).

Jó állásom van, bőven átlag felett keresek. Egyedül élek.

Tanult vagyok és intelligens.

Szerteágazó az érdeklődésem. Van humorom.

Általában kedves vagyok és konfliktuskerülő, de bizonyos dolgokról határozott véleményem van jól kijelölt határokkal.

Hűséges, odaadó, figyelmes és (állítólag) aranyos. Hosszú távra tervezek.

Tudok főzni! 😆


Mire elég ez a nőkkel való ismerkedésben?

Találjátok ki, mik lehetnek a negatív tulajdonságaim!

(Segítek: nem vagyok túl sikeres a nőknél)


33/F


jan. 21. 15:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
Túl nyálas és félénk vagy?Kihátrálsz,ha fellöknek az utcán?Sokat hisztizel?Piperkőc vagy?
jan. 21. 15:32
 2/16 anonim válasza:

"Általában kedves vagyok és konfliktuskerülő, de bizonyos dolgokról határozott véleményem van jól kijelölt határokkal."


Nekem ez tűnik buktatonak. Amolyan fafejuseg. Apám is ilyen volt.

jan. 21. 15:33
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 Nem a leírtakban kell keresni a hibát (bár biztos akad, aki abban is talál...)

Csak a fantáziátokra vagyok kíváncsi.

#1 már közelebb jár.

jan. 21. 15:37
 4/16 anonim válasza:

Az emberek 99%-a fel tudja sorolni az összes negatív tulajdonságát, attól a 1%-tól az Isten is óvjon mindenkit!


Irányításmániás vagy.

Melletted egy társ nem mutathatja ki az érzéseit még melletted sem, társaságban pedig egyenesen tilos.Te mondanád meg hogyan öltözzön, mennyire legyen edzett, smink, kaja, stb.

A gyerekeid ha nem viselkednek majd úgy ahogyan te szeretnéd, a feleséged hibája, az ő nevelése.

Nem biztos, hogy van humorod, csak olvasott vagy, és jókor, jó időben a megfelelő mondattal vágsz vissza.

Konfliktuskerülő: jobb esetben ott hagyod a beszélgető partneredet.


Első olvasásra a Jamie Dornan ugrott be az Ötven árnyalat trilógiából, csak ő nem tudott főzni.....

jan. 21. 15:38
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Talán az utolsó pont félig igaz. A többi messze áll az igazságtól.

Plusz 1 dolgot elfelejtettél: ő sikeres volt a nőknél (a pszichopaták általában azok)!

De mondom. Nem a leírtakból kell kiolvasni a hibákat. Nagyon még utalás sincs benne a valóságra.

jan. 21. 15:48
 6/16 anonim válasza:
4,mitől lenne irányításmániás?Szerintem pont behódoló típus.
jan. 21. 15:50
 7/16 anonim válasza:
De ha tudod mik a hibáid, akkor miért kell itt vetélkedőt tartani olyan emberekkel, akik nem is ismernek? Ezzel a hozzáállással soha nem leszel sikeres a nőknél.
jan. 21. 15:55
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Hadd szórakoztassam magam! 😆
jan. 21. 16:05
 9/16 anonim válasza:
Túlérzékenység, érzelmi ingadozás, magas elvárások, beképzeltség, egocentrizmus és mások legradálása - teljesen egyértelmű! Megkockáztatok egy nátcisztikus személyiségzavart is, de ezt meg úgysem vallanád be. Üdv.
jan. 21. 16:31
 10/16 anonim válasza:
*nárcisztikus
jan. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!