Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún kérik, hogy...

Állásinterjún kérik, hogy soroljak fel 3 negatív tulajdonságot, hogy érdemes?

Figyelt kérdés
jan. 9. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyet olyannak teszik fel, akinek már nincs esélye a munkára. Ha válaszolsz, akkor azért nem vesznek fel, mert "még te is tudod magadról hogy nem vagy jó munkaerő", ha meg nem válaszolsz vagy azt mondod nincs ilyen, akkor meg "nem vagy együttműködő, hazudsz" stb.

Esetleg mondd azt hogy van egy negatív tulajdonságod: nem válaszolsz hülye kérdésekre.

jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Én mindig a maximalizmust mondtam, az olyasmi, ami negatív, de mégis pozitív, valami hasonló kettőt szedj még össze mellé.
jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én egyet mondanék. Nehezen viselem a hülye (ehelyett lehet keresni valami enyhébb kifejezés) kérdéseket.

De tényleg! Ahol ilyen baromságokat kérdeznek, az már eleve gázos hely. Kb. a hol akar lenni 5 év múlva, hogyan képzeli el magát. Ha nálunk dolgozik, akkor minden álma megvalósul, amit a következő 5 évre tervezett. Annyira gagyi.

jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ja hogy az állásinterjúkon mostanában már gyóntatnak is?
jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Olyat kell mondani, ami lényegében pozitív is. Én például meg szoktam mondani, hogy túl alapos vagyok, szeretek belemélyedni az új munkába, jegyzetelni, alapokig megnézni, hogy mi miért van úgy. És én szoktam hozzátenni, hogy van, aki ezt piszmogásnak nézi, de egyszerűen képbe kell kerülnöm, és utána már minden oké.
jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Olyat mondj, ami nem baj annál a pozíciónál. Ha precíz munkát várnak el, ne mondd, hogy figyelmetlen vagy. De mondhatod, hogy néha lassabban dolgozol, de már igyekszel fejlődni ebben. Vagy pl nehéz számodra megtalálni az egyensúlyt a munka és magánélet közt (majd tedd hozzá hogy de felismerted és az elmúlt három hónapban ezt meg azt tetted a fejlődés érdekében).


Persze ne hazudj.

jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

#6

Vagy ha hazudna, akkor ne úgy hogy a próbaidő alatt rögtön lebukjon vele :-)

jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta kérdés. Számomra hasonlóan zsibbasztó még a "Ha megkérdeznénk az ismerőseit, milyen embernek írnák le önt?" és a "Van-e olyan rokona vagy ismerőse, akinek volt már dolga a törvénnyel?".🤨🤦
jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ide nem szabad a munkával kapcsolatos válaszokat adni. A "túl alapos/percíz vagyok" meg átlátszó és szánalmas válasz.

Csakis semleges tulajdonságok lehetnek, pl "válogatós vagyok nem eszem meg mindent".

jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szolovjov ***** válasza:
100%
Azt mondanám hogy túl őszinte vagyok. Mire: ezt nem gondolnám negatív tulajdonságnak. Válasz: lesz*rom mit gondol. Tuti enyém a meló. 🙂
jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!