Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember mért képmutató?

Sok ember mért képmutató?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban veszem észre, hogy megjátsszák magukat, teszik a szépet és a jót, de a másikról azért mondanak kritikát gazdagon, magukba meg 1 másodpercig se néznek.

Mért jó színészkedni? Mire jó ez?

Ki nem állhatom az álszent és kétszínű embereket.



nov. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezt én sem értettem soha. Nálunk annyira nevetséges volt a dolog, nem is nagy dolog, de leírom. Férjem barátjának a feleségével elkezdtem barátkozni, amikor ide jöttem férjhez. Helyes, normális csaj volt. Tévéről beszélgettünk, én inkább olvasós vagyok, néha "agybénítónak" azért megnézünk egy-egy filmet a férjemmel. Ő nem, semmit, csak természetgyógyászattal kapcsolatos műsorokat, ezt mondta nekem. Oké.

Egyszer, amikor a férje jött a férjemhez, pont a tévén állítottam be a felvételt egy ilyen laza filmre. Kérdezte, hogyan kell tévéről felvenni, mondtuk, hogy ez ilyen előfizetés. Akkor mondta, hogy tök jó lenne nekik is, akkor nem kellene a feleségének éjszaka nézni a sorozatait, ha fel tudná venni.

Néztem egy nagyot.

Nem nagy dolog, de ilyen piszlicsáré dologban miért kell kamuzni? Nálam ez alapokat dönt, maga a képmutatás, akkor még miben nem mondhatott igazat vajon...

nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, volt egy sorozat természetgyógyászattal kapcsolatban. Vagy a szeretőjével beszélnek éjjelente, és kevesebb gondot okoz, ha sorozatnézésnek állítja be.
nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a férj konkrétan mondta, hogy a Született feleségeket".

Amit amúgy én is néztem, nincs benne semmi, de nem is adom elő azt, hogy csak természetgyogyi műsorokat nézek.

nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsi az önbizalmuk,saját magukat ígyekeznek minél menőbb szinben feltüntetni,minél jobb színben tetszelegni,fényezik magukat,hogy beállítsák magukat"jobbnak",mint amilyenek valójában,így kivívva,bezsebelve az elismerést.


ha másokat meg szétf|kázzák,lenyomják(főleg,ha mások előtt);akkoris növexik a saját önbizalmuk

nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Magyarok vagyunk.
nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rafinériából, énközpontúságból és önérdekből.


A legjobb álca a saját érdekünk elfedésére a képmutatás.

nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!