Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akiket érdekel...

Vannak olyanok akiket érdekel az instagrammozás/influencerkedés?

Figyelt kérdés

febr. 5. 21:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem, köszi, nekem van rendes állásom! :D
febr. 5. 21:37
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy akit hobbiként érdekel és esetleg vannak tanácsai
febr. 5. 22:37
 3/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekel!
febr. 5. 22:57
 4/11 anonim válasza:

Csak azok áltatják magukat a "rendes állással" kapcsolatban, akiknek lelkileg problémát okoz az, hogy egy influenszer 2-3x többet keres 1 hét alatt, mint ő 1 hó alatt a gyárban. :)


Ettől függetlenül az én álláspontom: Nem lennék sosem influenszer, mert ők gyakorlatilag a jó pénzek érdekében eladják magukat. Illetve mindig ahhoz dörgölőznek oda, aki kinyitja feléjük a pénzcsapot!

febr. 5. 23:07
 5/11 anonim válasza:
Péter, nekem nem okoz lelkileg problémát, hogy diplomás emberként, tisztességes állással megkeresek nettó 500 ezret havonta. Nem "áltatom" magam a rendes állással, hanem megdolgoztam érte, és tanultam keményen, hogy legyen! :) És ezért cserébe nem kell a kisgyerekem képe alatt multivitamint reklámoznom meg kifiltereznem minden fotóm, nehogy valaki természetesen lásson és veszítsek 100 ezer követőt... :)
febr. 6. 19:02
 6/11 anonim válasza:
Engem is erdekelne
febr. 6. 19:03
 7/11 anonim válasza:
Mit jelent mi ez valaki leírnak akkar privatba is mit takar az influencerkedrs?
febr. 6. 19:49
 8/11 overmax válasza:

Biztosan tudom, hogy vannak!

Engem nem érdekel, de sokan csinálják és még többen imádják, követni őket.

febr. 8. 06:59
 9/11 overmax válasza:
febr. 8. 07:00
 10/11 anonim válasza:

#2 Milyen tanácsokra vagy kíváncsi?


Legyen itt egy tanács neked: Érdemesebb azt kérdezni, amire választ szeretnél kapni.

Ha azt kérdezed, hogy vannak-e, akiket érdekel az influencerkedés, arra fogsz választ kapni, hogy az emberek szerint vannak/nincsenek ilyenek.


Ha azt kérdezed, hogy tud-e valaki tanácsot adni, hogyan influencerkedj, akkor erre fogsz választ kapni, hogy az emberek szerint tud/nem tud valaki tanácsot adni.


Jöjjön még egy tanács: érdemesebb igen/nem eldöntendő kérdések helyett kifejtendő kérdéseket feltenni, mert nagyobb eséllyel kapsz rájuk igen/nem válasz helyett olyan tartalmas kifejtést válaszul, amiből meg is tudsz valamit.


Pl: Mit tanácsoltok, hogy influencerként eredményesebb legyek?

Na innen már lehet érdekes és értékes válaszokat kapni. Persze le is lehet annyival tudni, hogy legyen érdekes, amit csinálsz azoknak, akiket el szeretnél érni vele.


Jöjjön még egy tanács: Az írás mindig az olvasással kezdődik. Előbb olvasd, hogy mások mit írnak, mielőtt te írni kezdenél. Próbáld megfejteni, hogy mit miért úgy írnak, miért olyan kifejezéseket használnak, stb. Aztán keress arról szóló könyveket, hogy ki miért úgy ír, ahogyan. Így tudod elsajátítani az írás képességét, ami után sokkal jobban tudsz majd te is írni, mint ha csak a betűket ismered, de magát az írás folyamatát, mikéntjét, módszertanát és a miérteket nem.

Az influencerségre is igaz ugyanez: kövesd, hogy mások mit hogyan csinálnak, próbáld megfejteni, hogy mit miért úgy csinálnak, keresd meg azokat a forrás anyagokat, amikben sokan meg is osztják ezeket a miérteket, szakmai fogásokat, így tanulhatsz belőle és sokkal informáltabban csinálhatod, mint ha azt sem tudnád, hogy mit miért, csak csinálod, mert csinálni szeretnéd.

ápr. 14. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!