Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is gáz ahogy...

Szerintetek is gáz ahogy Polgár Tünde és férje erőlködik az influencerkedessel?

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz, a sok kis tini a gáz, akik mind influencer sztárok akarnak lenni, de nulla teljesítményük és tapasztalatuk van. Hozzájuk képest a Polgárék kifejezetten érdekes videókat tudnak csinálni.
2020. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem minden influenceres erőlködés gáz.
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten érdekes videókat készítenek. Illetve már kész áldás, hogy nem egy újabb mit kaptam karácsonyra vagy ne adj isten back to school ajánlást ad fel a youtube. A lényeg hogy a többi youtubertől eltérően egészen más tartalmakat kapunk tőlük.
2020. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az "influencerkedés" már önmagában gáz, mindegy ki erőlködik vele.
2020. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyaltalan nem gaz.

Vegre egy olyan hazaspar akik valamit letettek az asztalra,el lehet oket ismerni. Ill szrtm nagyon jo lehet a szemelyseguk,hiszen adakoztak is

2020. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5


Mit is tettek le arra a bizonyos asztalra?

2020. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Vajon mit baromka?!

Sosem fogsz ott tartani ahol ok, sikeres uzletemberek. Mindemellett intelligensek is. A fiuk sem egy elveszett lelek. Megvan mindenuk. Ez nem eleg???

2020. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

7


Finomabban, Danika!


Én nem szidtam se a mamit, se a papit! A véleményemhez meg jogom van!

2020. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kovács22 válasza:
100%
Nem mert Tróger (Polgár) Árpi csóró gyerekből lett milliárdos, azt csinál tőlem, amit akar, igazából nem hivalkodik, elég normális, és kellemes a hangja meg a stílusa. Egy vén jampi csodabogár. A feleségét nem néztem, de biztos a zsák meg a foltja.
2020. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
62%
Polgár Árpi valóban szegény sorból származik, ezt mondja de nem tudjuk, hogy mi az igazság, de ez jól hangzik...szerintem ez a fajta magamutogatás értelmetlen, mert nem hasznos a közösség számára. (Összegyűjtök másoktól 10 db számítógépet és elviszem az ingyen töltős teslámmal a vidéki iskolába... mit fektettem bele? Pénzt nem, energiát nem...legfeljebb 2-3 órát a nyugdíjas létből, mert hogy 65 éves, tehát már nyugger). Majd ha a saját pénzéből épít egy iskolát vagy óvodát, akkor értékes része lesz a társadalomnak.
2020. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!