Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne valaki az online pszicho...

Lenne valaki az online pszichológusom?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok a traumám a kommunikációhoz köthető és folyton újabb és újabb embereket keresek, akikkel beszélhetek, mert az segít..


De egy idő után az ember már nem érdeklődik annyira.. és segítséget nemigen kapok csak felesleges szavakat

Ezért lenne jó ilyen embereket találni (aki meghallgat és segíteni próbál)



febr. 10. 20:45
 1/8 anonim válasza:
Vannak pszichológus keresők, van, aki online is vállal (skype-on, zoom-on, stb.). Persze nem ingyen. Itt találhatsz olyan embert, aki meghallgat, de egyrészt az nem pszichológus, másrészt az emberi kapcsolatok kölcsönösségen alapulnak. Azt nem várhatod el senkitől, hogy csak úgy, ingyen és bérmentve meghallgassa a problémáid és segítsen, viszonzás nélkül.
febr. 10. 20:53
 2/8 anonim válasza:
#1el értek egyet , ha gondolod írj ,ha úgy van tudok tanácsot adni , de nem vagyok szakember,csak véleményt tudok mondani .
febr. 10. 20:55
 3/8 anonim válasza:
Ha az érdeklődés nem kölcsönös, akkor az emberek le fognak lépni. Senki sem akar folyton lelki szemetes lenni, és senki sem szereti azt, hogy csak ő adjon, de semmit se kapjon.
febr. 10. 21:21
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy vállalnék lelki segítő vagy ilyesmi szerepet, de biztos, hogy csak pénzért. (Pszichológus nem vagyok)
febr. 10. 21:30
 5/8 anonim válasza:

'Azt nem várhatod el senkitől, hogy csak úgy, ingyen és bérmentve meghallgassa a problémáid és segítsen, viszonzás nélkül.'

Nem vár el semmit. Hanem kér segítséget, hátha van valaki. Mert lehetnek ilyen emberek. Én régen ilyen voltam például. Szóval kár lebeszélni egy kérdezőt a ti reménytelenségetekkel, mert simán lehet hogy talál magának embert.

febr. 10. 22:40
 6/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz.Én sem vagyok pszihológus de szívesen beszélgetek:)
febr. 12. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
febr. 15. 22:26
 8/8 NTBS válasza:
Írjál. Nem mindig vagyok, de ha ráérek mindig válaszolok!
febr. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!