Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online pszichológus? Ingyenes?

Online pszichológus? Ingyenes?

Figyelt kérdés
Egyik kedves barátom ajánlotta a BetterHelp nevű oldalt, viszont most nincs munkám és eléggé depressziós vagyok az itthoni dolgok miatt. Párom meghallgat, de őt sem szeretném ezzel terhelni, van neki is elég problémája enélkül is. Szeretnék szakembertől segítséget kérni.

febr. 6. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már egyre több helyen kezd az is elérhető lenni, hogy a területileg illetékes pszichológust keresed, akivel online tudtok alkalmakat tartani, nem mindenkinél szükséges bejárni mindig.
febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes szakrendelőbe tudsz bejelentkezni, de több hónapos a váróslista. Plusz elég kevés TB-s pszichológus tart online terápiát.
febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1,2



Esetleg akkor más ötletek? :(


Nem szeretnék beleőrülni a helyzetembe.. :'(

febr. 6. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy telefont megér a tb is, nekem bp-i kerületben sikerült bekerülnöm 2 hét alatt, de egyébként más túl sok ingyenes megoldás nincs, ha nem szeretnél magánba menni. :/
febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Nem tudom sajnos miből fedezni.


Tb alapon vannak normálisak?

febr. 7. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!