Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy érdeklődjek egy rég nem...

Hogy érdeklődjek egy rég nem látott munkatárs felől? Hogyan lehetnék teljesen egyenes a szándékom felől?

Figyelt kérdés

Én a fiatalabb nő vagyok, ő 4 évvel idősebb nálam és pasi. Évek óta bejön nekem, de azt se tudja ki vagyok, hol vagyok. Régen egy helyen dolgoztunk, de már elfelejtett, hiszen évek óta nem is látott. Viszont engem nem hagy nyugodni, hogy legyen köztünk valami. Mindketten huszonévesek vagyunk.

Lehet lehidalna ha valahogy megkeresném és beközölném neki, hogy évek óta nem tudtam elfelejteni mert olyan mély benyomást tett rám pozitív értelemben.



febr. 20. 20:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hú para nő lehetsz, hogy olyan férfit szeretsz akit évek óta nem láttál és nem tudtad elfelejteni. Sztem ne keresd, jobb lesz neki is meg neked is. Ha mégis keresni akarod, számítsál jó nagy pofára esésre.
febr. 20. 21:02
 2/12 anonim válasza:

Az évek óta rá vagy kattanva dolgot hagyd ki a történetből.


Inkább találj ki valamit kamu sztorit, hogy valami miatt eszedbe jutott.


Nekem is volt olyan ismerősöm, aki miután fél évig nem beszéltünk hajnali fél 2-kor jutott egyszer csak eszébe megkérdezni, hogyan vagyok. Nem volt nehéz levágni, hogy valójában mi volt a lány szándéka.

febr. 20. 21:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért vagyok para? :D ezen ugyan mi az?
febr. 20. 21:47
 4/12 anonim válasza:

Mert 4 éve azon pörögsz hogy elkapnád a volt kollégád pöcölőjét.


Mért pont most lépsz?

febr. 20. 22:12
 5/12 anonim válasza:
Sztem minden férfi örül, ha egy nő ír rá. Általában nekünk kell teperni ezerrel a csajok után. Egy fordított helyzet kifejezetten üdítő lehet. Bár nekem lenne ilyen mázlim.
febr. 20. 22:20
 6/12 anonim válasza:
4es azért mert most fog majd házasodni, így most kell lépni 😂😂
febr. 20. 22:21
 7/12 anonim válasza:
Lehet azóta már megházasodott és gyereke is van 🤣
febr. 20. 23:15
 8/12 anonim válasza:

4 éve?

kicsit sem vagy százas :D

febr. 20. 23:47
 9/12 anonim válasza:
vagy bocs, évek óta
febr. 20. 23:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért nem 4 év, csak 3
febr. 21. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!